Nicolas Games i jego Afterfall: Insanity

Nicolas Games i jego Afterfall: Insanity

przez -
0 2337
Udostępnij na:

No i się doczekaliśmy !

25 listopada na sklepowych półkach pojawiło się długo oczekiwane przez wszystkich akcjonariuszy NGS pudełko z Afterfall: Insanity – sztandarowym produktem Nicolasa !

Nas bardziej od tego jak to pudełko wygląda i co w nim się znajduje, choć i to ma duże znaczenie, interesuje sam kurs spółki.

25 listopada kurs spółki nieznacznie podskoczył o 1 gr (O: 15 gr, L: 14 gr, H: 16 gr, C: 15 gr), tylko po to by już po kilku dniach opaść do poziomu 11 gr. Co się stało ? Sporo zamieszania wprowadziła leszczyna na forach bankier.pl tudzież parkiet.com pisząc o wycofaniu ze sprzedaży Afterfall’a za pośrednictwem sieci EMPIK.com. Plotki te szybko zostały zdementowane przez NGS i dystrybutora CD Projekt Red.

Po premierze gry, na forach internetowych rozpoczęła się wielka nagonka na spadki, przeczytać można o 8gr, a nawet 4 gr za 1 akcję NGS ! Jaki jest faktyczny powód tej nagonki.. ciężko jest określić, ale w mojej ocenie jedno jest pewne: kurs Nicolasa w tym roku nie spadnie do tych poziomów – w końcu zapisałem się na nową emisję :) Także dotychczasowy pakiecik powiększy się o kolejny :) Dopóki kurs będzie poniżej 15 gr, będę się starał sukcesywnie powiększać dotychczasową ilość akcji.

Myślę, że większy ruch wzrostowy na tej spółce pojawi się dopiero w drugiej połowie grudnia, lub tuż po nowym roku, gdy zaczną napływać do nas pierwsze wyniki dotyczące sprzedaży gry… miejmy nadzieję, że pozytywnie zaskoczą zarówno samych twórców jak i akcjonariuszy.

Dobrą informacją byłby również komunikat o przekroczeniu progu 5% przez jakiś konkretny podmiot, dałoby to jakieś uspokojenie dla rynku i ewentualną iskrę do wzrostów. Jakby nie patrzeć rynek na NGS w głównej mierze składa się z małych i średnich graczy, większe podmioty (o ile takie są) raczej niechętne są do ujawniania się.

Póki co wszystko wygląda ok i tak jak napisałem wcześniej… niedługo powinniśmy zobaczyć tutaj silną euforię zakupową… dokąd dojedziemy… 20, 30…. a może 40 gr ? Nie wiem. Rynek zweryfikuje.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o