PinotCaro S.A. – może w końcu da zarobić !

PinotCaro S.A. – może w końcu da zarobić !

przez -
0 4347
Udostępnij na:

O Pinot Caro S.A. wspominałem w tym artykule: Pinot Caro S.A. – przerwa na kawę. Co się zmieniło od tego czasu ? Osoby, które zapisały się na akcje w ofercie prywatnej powiększyły swoją stratę.

No ale do rzeczy….

1) Wizja firmy: „Być postrzeganym jako innowator na rynku polskiej gastronomii, który dzięki realizowanym konceptom stale dostarcza najwyższą wartość swoim akcjonariuszom”. Autorowi tego sformułowania trzeba pogratulować fantazji ułańskiej. Aby być postrzeganym jako innowator na rynku polskiej gastronomii w pierwszej kolejności trzeba dostarczyć najwyższej jakości swoim klientom, a nie akcjonariuszom ! Akcjonariusz bez klientów sobie poradzi, ale spółka już nie. No chyba, że dojdzie do emisji akcji serii Z, ale czy ma to jakiś sens ?

Po pierwsze zalecałbym zmianę strony internetowej, która w mojej ocenie z kawą ma tyle wspólnego co Doda ze sztuką wysoką. Proszę porównać strony internetowe konkurencji i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy strona internetowa Pinot Caro S.A. w jakikolwiek sposób przyciąga amatora kawy ? Dla porównania: Icoffe.pl No chyba, że w taki sposób spółka spostrzega innowacyjność.

W nadchodzącym roku Zarząd planuje otwarcie kolejnych lokali gastronomicznych zlokalizowanych w stolicy a także dalszy rozwój projektów z 2010 i 2011 roku. Chyba lepiej dla spółki i akcjonariuszy byłoby skupić się na dotychczasowych lokalach i nieponoszenie strat związanych z otwieraniem nowych kawiarni. Przychody wykazane w sprawozdaniu w finansowym mówią same za siebie. No chyba, że spółka ma w planach emisję pod bardzo popularnym na NewConnect tytule „na nowe lokale” :)

Teraz trochę o kursie i moich zamiarach odnośnie Pinot Caro S.A. Krótko i zwięźle. Z emisji jeszcze nie wyszli, więc jak najbardziej pasują mi zakupy poniżej 20 gr. zasięg 25 – 30 groszy.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o