Komentarz Newconnect: Weedo S.A.

Komentarz Newconnect: Weedo S.A.

przez -
0 4067
Udostępnij na:

Kolejna spółka z branży nazwijmy to „technologii mobilnych”, która jako pierwsza w 2012 roku przyniosła mi ciekawe zyski. Moją uwagę w połowie stycznia przyciągnęły śmieszne transakcje, które regularnie pojawiały się na tej spółce. Był to dla mnie mocny sygnał, iż prędzej czy później ktoś będzie musiał sprzedać te akcje na o wiele większych poziomach. Spółka o niskiej płynności, typowy „muł giełdowy” z rynku NewConnect, czyli to co lubię najbardziej. Oczywiście wykluczyłem inwestowanie pod kątem analizy technicznej, gdyż jest to po prostu strata czasu i nie daje jakichkolwiek korzyści.

Średnia cena zakupu wyniosła nieco ponad 4 złote, czyli zmieściłem się we wspomnianym wcześniej przedziale 4-4,50.
Poziomy sprzedażowe to 5-6 złotych, na chwilę obecną patrząc pod kątem analizy fundamentalnej spółka nie jest dla mnie więcej warta niż 6 złotych. Obecny kurs traktuję jako świetny poziom do wyjścia z akcji kupowanych poniżej 4 złotych.

Patrząc na zachowanie się kursu można odnieść wrażenie, że pseudo-duży-gracz z NewConnect ma spory z problem z wyjściem z posiadanych akcji. Nie zważając na analizę techniczną, a jedynie opierając się na przeczuciu spodziewam się zejścia poniżej 4 złotych lub dłuższego postoju na obecnych poziomach. Tak jak wspomniałem wcześniej, akcje Weedo S.A. na dzień dzisiejszy nie są warte więcej jak 6 złotych.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o