Jesień na NewConnect

Jesień na NewConnect

przez -
0 942
Udostępnij na:

Akcje, których spółek z NewConnect mogą dać zarobić tej jesieni ? Z pewnością nie będzie to IQ Medica. Bez wątpienia absolutnym liderem jest ZWG.

Z dniem 1 października br. Spółka rozpocznie testy półprzemysłowe na trzech podstawowych materiałach bazowych: ruda miedzi, węgiel, krzemionki ceramiczne. ZWG planuje, iż testy zostaną zakończone jeszcze w miesiącu październiku br.

Po tym okresie Spółka planuje, w ramach testów przemysłowych, wpiąć urządzenie w ciąg technologiczny jednego z jej potencjalnych klientów – użytkowników.

Faza ta będzie testem przemysłowym w warunkach rzeczywistego ciągu technologicznego i stanowić będzie ostatni etap prac przed wdrożeniem prototypu do produkcji. O wynikach testów półprzemysłowych i przemysłowych oraz planowanym terminie zakończenia testów przemysłowych Spółka będzie informowała w raportach bieżących

Testy teoretyczne zakończyły się powodzeniem i najprawdopodobniej testy praktyczne zakończą się podobnie. Co to może oznaczać dla kursu akcji ? Potężny wzrost poparty potężnym fundamentem. Ciężko ocenić zasięg wzrostu, który został zapoczątkowany jakiś czas temu.

Warto zwrócić uwagę na ONICO,MAKOLAB czy Partner-Nieruchomości..

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o