Rajdy 4×4

Rajdy 4×4

przez -
0 1170
Udostępnij na:

Ze świecą szukać ciekawych formacji na wykresach giełdowych spółek notowanych na NewConnect. Ostatnio w poszukiwaniu ciekawych formacji natrafiłem na spółkę Rajdy 4×4 i coś co przypomina formację spalonego trójkąta, który to powinien być zwiastunem jakiegoś większego wybicia. Doświadczenie podpowiada by zakupić akcje tej spółki i sprzedać na drugi dzień po pojawieniu się raportu z wynikami finansowymi, który ma się ukazać 12 listopada. W mojej ocenie istnieje spora szansa na duży ruch cenowy. Oczywiście wszystko wymaga uprzedniego przygotowania i oszacowania prawdopodobieństwa powodzenia takiej transakcji.

4x4 d2 Rajdy 4x4

Kurs po wybiciu dołem zawrócił, ale nie wybił się powyżej górnego ograniczenia co stawia potencjalnych kupców w niejako dobrej sytuacji. Druga sprawa, po zgłębieniu informacji na temat spółki można dowiedzieć się, że przysłowiową grupą trzymającą władzę są typowi manipulanci z NewConnect, którym zależy tylko i wyłącznie na szybkiej realizacji zysków.

Najlepszym poziomem do zakupów byłaby cena 1.24 i dzienny zakres zmian powyżej 15 gr. Dodatkowym atutem byłby fakt, iż w takiej konfiguracji kurs znajdowałby się powyżej górnego ograniczenia trójkąta oraz średniej 20-dniowej. Jedyny minus jest taki, że walor nie cieszy się jakimkolwiek zainteresowaniem ze strony rynku o czym świadczą obroty przy niskim wolumenie, dlatego więc jakiekolwiek zlecenie popytowe może zachęcić manipulantów do dystrybucji akcji. Z drugiej strony jeżeli w dniu raportu pojawiłby się zwiększony popyt, podaż chciwa dużych zysków uaktywniłaby się na nieco wyższych poziomach.

Czy jest sens ? :-)

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o