DAX – luka 55 punktów

DAX – luka 55 punktów

przez -
6 975
Udostępnij na:

Ładna luka w górę, a to wszystko dzięki Chińczykom. Otwarcie powyżej nocnych szczytów na DAX. Myślę, że pozycja krótka na domknięcie luki jak najbardziej zasadna.

14:16
ADP niższy od prognoz. Ciekawa reakcja na rynku złota. W Niemczech i w Stanach póki co spokojnie, czekam na kolejne dane.
Pozycja krótka założona na domknięcie luki cały czas w grze. Zejście poniżej 7435 mogłoby zmobilizować niedźwiedzi do ostrego ruchu w dół.
Nadal obowiązuje wczorajszy wykres.

17:54
Pierwszy cel na S&P 500 został osiągnięty. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest zachowanie kontraktów na niemiecki DAX. Jeszcze dziwniejsze jest zachowanie Banku Ochrony Środowiska – udało się im złapać kilka zleceń stop, zaniżając sztucznie notowania kontraktów na DAX o 10 punktów :-)

bos DAX   luka 55 punktów

6
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Młody

Apple wciąż dołuję. W ciągu 30min wolumen 20% tego co wczoraj. Chyba zanosi sie na kolejną przecenę.

Mlody

Witam, Rozumiem ze krzyż śmierci, czyli przecięcie od góry sma200 przez sma50 na wykresie dziennym czyli prognozowanie na podstawie wstęgi kroczacej. Problem w tym ze 16 listopada mieliśmy 505 na Apple przy wolumenie 45mld sztuk akcji a dzis 538.7 przy 37mld sztuk akcj (2x wiecej niz srednio na 3msce)i. Wniosek nie doszło do jakiejs wielkiej eskalacji raczej realizacja duzego zysku :-) Ciekawe jednak jest to ze poprzednio mowa była p strajkach foxonna dostawcy Apple a teraz cisza. Co wiecej zbliża sie Mikolaj i Gwiazdka a wtedy sprzedaż gadżetów rośnie warto szukać informacji i obserwować jak dla mnie wyłamanie z 500… Czytaj więcej »

Mlody

Witam, Z ciekawych formacji na wykresach np przytoczone filiżanki z uszkiem na w20 dzis po raz pierwszy zetknąłem sie z terminem złoty krzyż śmierci przy okazji apple. Ponieważ samo Apple ma istotny wpływ na USA a tym samym na cały Swiat czy zechcialby Pan pokusić sie o krotka nitkę na ten temat z ładnym wykresem bardziej pod katem edukacyjnym pt. Jak rozpoznawać formacje Przypominam Pana przepowiednię ze niedlugi spadek Apple pociągnie za sobą cała giełdę co w przypadku fiaska rozmów nt klifu fiskalnego moze byc całkiem realne trudno bedzie jednak podejrzewać ze to Apple ciągnie Swiat w dol a nie… Czytaj więcej »