S&P 500

S&P 500

przez -
3 965
Udostępnij na:

Kontrakty na indeks S&P 500 dotarły do bardzo ciekawego poziomu, o którym wspominałem w ubiegłym tygodniu. Po pierwsze doszło do wybicia dołem z formacji klina zwyżkującego, a po drugie pękły poziomy 1408 oraz 1402. Co to może oznaczać ? Na dzień dzisiejszy praktycznie nic z uwagi iż zejście odbyło się w „świątecznym tygodniu”. Dzisiejszy ruch w dół podyktowany był pod wypowiedzi amerykańskich polityków, którzy nie widzą porozumienia w sprawie obejścia klifu fiskalnego.

Spora część inwestorów ma jeszcze wolne, dlatego trudno spodziewać się większej kontry popytu. Tak czy inaczej naruszenie istotnych wsparć należy traktować jako sygnał do większego ruchu w dół w najbliższych tygodniach. Bardzo prawdopodobne jest jeszcze wejście do poziomu 1414.10 i być może 1426.50. Jednakże główną pozycją na najbliższe tygodnie jest S. Zamknięcie dzienne poniżej 1395.80 będzie skutkować testem 200 SMA. Choć w mojej ocenie zamknięcie wypadnie w okolicach 1408.30, aby została zachowana jako taka „równowaga”.

3
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Raf

Dobrze trafiłeś z ~1414 po korekcie tego ruchu w dół, ale co dalej ? Ruch był dość dynamiczny. Czy nie za bardzo, żeby kontynuować spadki?

no ciekaw jestem co będzie po 1szym