Komentarz do IQ Medica i stawianych mi zarzutów

Komentarz do IQ Medica i stawianych mi zarzutów

przez -
2 790
Udostępnij na:

Pojawiły się komentarze, iż jakoby jestem powiązany z Pawłem Kosińskim oraz Makro Holding S.A. i działam z nimi w zmowie po tym jak usunąłem komentarze Pana Jana Nowaka oraz artykuł pod którym te komentarze występowały.

Dlaczego wpisy zostały usunięte ?

Pan Jan Nowak w swoich komentarzach postawił ostre zarzuty przeciwko Makro Holding S.A. oraz innym osobom. Po publikacji tychże informacji otrzymałem maile z kancelarii prawnej „LTA” w Warszawie, iż jakoby treści zawarte w komentarzach naruszają dobra osobiste Makro Holding oraz kancelarii prawnej LTA i jestem wezwany do niezwłocznego usunięcia tychże informacji. Niestety w żaden sposób nie mogłem stwierdzić autentyczności maili od LTA czy, co więcej nie udało mi się skontaktować z Panem Janem Nowakiem, by ten przedstawił dowody potwierdzające autentyczność stawianych zarzutów. Aby uniknąć ewentualnej odpowiedzialności cywilnej, komentarze Pana Nowaka zostały usunięte.

W postępowaniu cywilnym obowiązuje zasada: jeżeli coś twierdzisz, to udowodnij to. W postępowaniu karnym króluje zasada domniemania niewinności oskarżonego, która obowiązek przedstawienia wiarygodnych dowodów nakłada na oskarżyciela (najczęściej prokuratora). Tak więc, wszystkie treści które opierały się na komentarzach osób, które nie potrafiły udowodnić swoich tez zostały usunięte – co jest zrozumiałe. Pozostałe kwestie dotyczące IQ Medica poparte są dowodami oraz z uwagi, iż jestem akcjonariuszem IQ Medica mam pełne prawo do wyrażania swoich własnych opinii na temat działalności Zarządu czy innych akcjonariuszy IQ Medica.

W sprawdzaniu autentyczności niektórych poruszanych tez, kontaktowałem się z Uni Klinik oraz IPO Doradztwo Strategiczne S.A.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości: nie jestem w żaden sposób powiązany z Makro Holding.

2
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

Nie poddawaj się!!
Piszemy gdzie się tylko da, wszystkie media juz zostały poinformowane, nie jesteś sam, są nas setki!! Wszystkich nas nie przestraszą!

Kumyk

Oj nadepnąłeś komuś na odcisk i warczy bo go boli. Tyle w temacie