S&P500: 1478

S&P500: 1478

przez -
0 799
Udostępnij na:

Popytowi na F.SP500 udało się dobrnąć do poziomu 1478, a nawet nieznacznie go naruszyć. W tej chwili testowana jest górna linia kanału wzrostowego, która na jakiś czas powinna przytrzymać popyt przed kontynuacją wzrostów.

spkanal S&P500: 1478

Popyt obecnie ma okazję wykazać się czymś więcej – do 1500 brakuje niewiele, jednak czy ma na tyle siły ? Rozważam zajęcie pozycji krótkiej, z pierwszym celem 1466.00. Oczekiwałbym jakiegoś cofnięcia w samej końcówce, może nie z zasięgiem 1466, ale 4-6 punktowe od obecnych poziomów. Jestem ciekaw, czy popyt zdecyduje się na atak poziomu 1500, czy też pozwoli podaży zrównać wykres z ziemią. Na tę chwilę warto obserwować wolumen i wypatrywać jakiejś ciekawej formacji technicznej. Niektórzy mogą twierdzić, iż dzisiejszy wzrost nie jest wynikiem wybicia z formacji klina zniżkującego, a jedynie bardzo dobrych danych makro (wyniki finansowe, rynek pracy, nieruchomości, etc). Oczywiście coś w tym jest i z pewnością gdyby nie te dane, rynek mógł dzisiaj podążyc w przeciwnym kierunku. Jednak na niektórych poziomach cenowych, dobre dane mogą być dyskontowane przez rynek i nie wywoływać euforii wśród inwestorów. To samo tyczy się złych informacji rynkowych. Technika pokazuje jak zachowuje się popyt i podaż przy określonych poziomach i może podpowiedzieć co się stanie np. po publikacjach bardzo dobrych danych makro.

Na uwagę zasługuje również dzisiejsze zachowanie kontraktów na Złoto i próba forsowania rejonu 1700. Co z tego wyjdzie przekonamy się dopiero w przyszłym tygodniu. Wątpię by chłopcy próbowali przeprowadzić jakąś większą akcję w dniu jutrzejszym.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o