To już rok !

To już rok !

przez -
0 941
Udostępnij na:

Dokładnie 4 lutego 2012 zarejestrowałem domenę i przeniosłem bloga pod obecny adres. Niestety doszło do uszkodzenia bazy danych i w rezultacie udało się odzyskać tylko kilka wpisów z poprzedniej strony. 5 lutego pojawił się pierwszy wpis dotyczący kontraktów terminowych na bawełnę.

Blog z początku aktualizowany był dość rzadko, co przekładało się na ilość odwiedzających. W pierwszych dwóch miesiącach strona została wyświetlona jedynie nieco ponad 300 razy. Wzrost odwiedzających nastąpił dopiero w sierpniu, których mogłem liczyć już w tysiącach. Szczerze powiedziawszy niespecjalnie przykładałem wagę do promowania strony w internecie, także większość ruchu generowanego było i jest z wyszukiwarek oraz bezpośrednich wejść.

Listopad i grudzień 2012 to wzrost popularności o ponad 2000 % w porównaniu do pierwszych miesięcy „działalności”. Składały się na to dwa czynniki, po pierwsze częste trafne wpisy dotyczące zasięgu ruchów na kontraktach terminowych na DAX,a po drugie Apple. Z nieznanych mi powodów wpis o krzyżu śmierci na Apple został przeczytany kilka tysięcy razy i jest nadal najpopularniejszym wpisem na tym blogu. O ile wydawało mi się, że rekordu z grudnia nie uda mi się poprawić, tak styczeń przerósł moje wszystkie oczekiwania i łączna liczba wyświetleń strony sięgnęła prawie 30 tysięcy ! Dziękuję wszystkim odwiedzającym !

W chwili obecnej trwają prace nad rozbudową bloga i być może przekształceniem go w serwis z bardzo ciekawymi narzędziami, dostępnymi całkowicie za darmo. Niestety moja wiedza informatyczna nie jest na tyle odpowiednia, by samemu stworzyć to co mam w planach. Dlatego od Nowe Roku rozpocząłem współpracę z dwiema osobami, które moje pomysły starają się przelać na języki programowania. Dodatkowo rozpoczynam kurs poprawnego pisania :-) co, mam nadzieję, przełoży się na jakość tekstów :-)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim odwiedzającym !

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o