DAX – poniżej istotnego wsparcia

DAX – poniżej istotnego wsparcia

przez -
0 925
Udostępnij na:

Wsparcie na DAX wyznaczone w bliskich okolicach 7826 pękło z hukiem, a jest to pierwszy sygnał do zmiany średnioterminowego trendu na spadkowy z celem 7227. Negatywnej wymowie doda pikanterii potencjalne zamknięcie poniżej 7800. Potwierdzeniem zmiany trendu będzie zejście poniżej wspomnianego wcześniej 7690, a dokładnie zamknięcie tygodnia poniżej. Z tego poziomu można byłoby spodziewać się lekkiej korekty spadków – choć nie jest ona wymagana.

Zamknięcie dnia powyżej 7826 będzie dla mnie sygnałem, iż na notowaniach DAX Futures pojawi się jeszcze jeden ruch w górę nieznacznie przekraczający poziom 7902.
Częściowe rozstrzygnięcie po 17:30, całkowite po zakończeniu handlu w USA.

Na FW20 w pierwszej części handlu kontynuowany był ruch w górę i wydaje się, że ruch ten może być jeszcze kontynuowany w dniu jutrzejszym. Polski kontrakt nieznacznie reaguje na zachowanie zachodnich kolegów. Wyjście powyżej 200 SMA w dniu dzisiejszym jest mało prawdopodobne, więc patrząc na układ świec można dać popytowi jeszcze jedną szansę w dniu jutrzejszym. Jednak bardziej skłaniam się ku teorii testowania 2278. Bez pozycji na FW20.

200 SMA na 1H w USA nadal mocnym wsparciem.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o