FW20, DAX, S&P 500, EURUSD

FW20, DAX, S&P 500, EURUSD

przez -
0 1015
Udostępnij na:

22:00

Na notowaniach EURUSD doszło do wybicia w górę z formacji małego rozszerzającego się klina zwyżkującego. Najbliższe godziny wskażą, czy jest to fałszywe wybicie, czy ruch w górę będzie kontynuowany.

eurusd 60 FW20, DAX, S&P 500, EURUSD

Zamknięcie na DAX na skrajnym poziomie strefy silnego wsparcia 7844-7826. Podobnie jak w przypadku kontraktu na WIG20 należałoby oczekiwać sesji wzrostowej w dniu jutrzejszym.

————————————————————————————————————————————-

FW20M13

No i bez paniki na GPW ! Bez zmian pozostają wczorajsze założenia co do strategii z poziomem 2330. Zamknięcie sesji wypadło 1 punkt powyżej 2330 (notowania Bank Ochrony Środowiska), co sugerować może atak na opór 2379.

DAX

Tutaj ciekawiej. Rynek zszedł w rejon istotnego wsparcia, który został lekko naruszony. Jak do tej pory nie doszło do większego tąpnięcia, jednak popytowi na ten czas nie udało się wyjść powyżej silnej strefy wsparć. Od kilku dni wykres wskazuje kierunek południowy, jednak postanowiłem wyjść z pozycji krótkich i obecnie jestem poza rynkiem na DAX Futures. Jeżeli w końcówce dnia kurs F.DAX będzie oscylować w okolicach 7826, rozważę ponowne wejście na krótko.

S&P 500 Futures

Tutaj również ciekawiej, ale bez większych rewelacji. Handel przebiega między 20 SMA(najwyższe ceny) oraz 10 SMA(najniższe ceny) i właśnie te średnie będę obserwować w kolejnych dniach jako sygnały do ewentualnego zajęcia pozycji. S-ki w przypadku zejścia poniżej 10SMA, L-ka powyżej 20 SMA.

smasp500 FW20, DAX, S&P 500, EURUSD

1534 – jako wsparcie. Jego naruszenie będzie pierwszym sygnałem do zmiany trendu na spadkowy (średni trend). Potwierdzenie, zejście poniżej 1520. Oczywiście nie dzisiaj :-)

EURUSD

Niepełny wzrost w formacji rozszerzającego się klina zniżkującego (niebieskie linie), nie jest niczym optymistycznym. Pomimo dzisiejszych ruchów na tej parze, oczekiwałbym wybicia w dół z formacji klina (niebieskie linie). Zielonymi liniami wyrysowana jest formacja rozszerzającego się klina zwyżkującego, który również może sugerować, iż rynek w przypadku podejścia pod jego górne ograniczenia może wykonać ruch powrotny. Lekkie wybicie w górę z zielonego klina, może okazać się fałszywe toteż wejście w długą na podstawie tego sygnału powinno wiązać się z zastosowaniem bardzo bliskiego zlecenia Stop.
eurusd FW20, DAX, S&P 500, EURUSD

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o