Ciekawie na walutach: EURUSD

Ciekawie na walutach: EURUSD

przez -
0 1169
Udostępnij na:

Wykes EURUSD na interwale 4h można interpretować w dwojaki sposób.

Formacja RGR:

eurusdrgr Ciekawie na walutach: EURUSD

lub też bardziej wymyślnie z potencjalną formacją diamentu.

eurusd daiment Ciekawie na walutach: EURUSD

O ile w przypadku formacji RGR określenie kierunku w jakim podąży rynek nie stanowi problemu, to już inaczej sytuacja wygląda w przypadku formacji diamentu. Przyjmując, że dojdzie do wybicia w dół z poziomu 1.3040, zakres fali spadkowej w bardzo krótkim okresie winien sięgnąć poziomu minimum 1.2888. W przypadku wybicia w górę rynek powinien wskoczyć max pod 1.3238.

Z pomocą w dalszej predykcji ruchu na EURUSD może przyjść kontrakt na indeks dolarowy, który po piątkowej sesji notowany jest powyżej poziomu 82…
indeksdolarowy Ciekawie na walutach: EURUSD

Jak widać na powyższym wykresie, kontraktom udało się wybić w górę z kanału zniżkowego, w którym się znajdowały od kilkunastu dni. O tym, iż nie jest to fałszywe wybicie w górę, w odróżnieniu od sytuacji z 4 kwietnia, może świadczyć fakt zewnętrznego odbicia się kontraktów od górnego ograniczenia kanału. Wobec tego istnieje duże prawdopodobieństwo, iż EURUSD w ciągu kilku sesji może zejść do poziomu 1.2888. Z pewnością jest to świetna informacja dla Commerzbanku :-), którzy swoje stop losy dla pozycji krótkich mieli ustawione w punkcie 1.3225. Niewiele zabrakło do ich aktywacji.

Biorąc powyższe pod uwagę… pozycja krótka poniżej 1.3040, pozycja długa powyżej 1.3100.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o