Co dalej ?

Co dalej ?

przez -
1 1379
Udostępnij na:

Zamknięcie piątkowej sesji i całego tygodnia wypadło w punkcie 2290. Jeżeli spojrzeć na wykres tygodniowy kontraktów na WIG20 zamknięcie to nie napawa zbyt wielki optymizmem. Lepiej to wszystko wygląda jeżeli spojrzeć na wykres dzienny. Jest to pierwsze pozytywne, wysyłające dalsze pozytywne sygnały zamknięcie dnia od 8 kwietnia, co mniej więcej może oznaczać, iż w przyszłym tygodniu można spodziewać się podejścia pod poziom 2337 punktów. Niestety nie wszystko złoto co się świeci…

Na tapetę wchodzi tylko i wyłącznie sesja poniedziałkowa i wtorkowa, toteż popyt ma tylko dwa dni na wyjście z nieciekawej sytuacji. Gdyby udało się zamknąć wtorkową sesję powyżej 2299 punktów, pojawiłaby się nadzieja na większy kilku dziesięciopunktowy ruch w górę. W pierwszych tygodniach maja warto skupić się wokół 2337, 317 i 2273 jako istotnych poziomów oporów i wsparć.

Miedź w piątek poszła ostro w dół, wskazówka ?

%name Co dalej ?

S&P 500 tutaj sytuacja jest dość oczywista, krótka pozycja w przypadku zejścia handlu poniżej 1571. Długa powyżej 1580.

DAX – Pozycja długa powyżej 7842, pozycja krótka poniżej 7784. Tutaj obecny ruch w górę traktuję jako zwykłą korektę. Rynek wysłał sygnały sugerujące zmianę trendu na spadkowy, toteż w perspektywie tygodnia bądź dwóch oczekiwałbym zejścia kontraktu poniżej 200-SMA.

1
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

[…] 28 kwietnia napisałem w tym wpisie: Co dalej? […]