AUDUSD – wybicie z klina ?

AUDUSD – wybicie z klina ?

przez -
0 2475
Udostępnij na:

No ok… ktoś może pomyśleć, co za palant wszedł w L-kę przy 0.9170. W rzeczy samej zlecenie oczekujące zostało aktywowane, jednakże pozycja została dobrana tak, aby portfel nie ucierpiał zbytnio w przypadku ewentualnego zejścia poniżej 0.91. Ostatnie zejście na AUDUSD można już z całą pewnością potraktować jako 100% wypełnienie wybicia dołem z formacji trójkąta.

Obecnie na wykresie 4H można obserwować próby wybicia górą z formacji klina zniżkującego. Tam gdzie klin zniżkujący, tam duże prawdopodobieństwo wybicia w górę i wyprowadzenia jakiegoś ładnego ruchu wzrostowego.

audusd klin AUDUSD   wybicie z klina ?

Potwierdzenia wybicia będzie można doszukiwać się dopiero w dniu jutrzejszym po tym jak do gry wrócą Amerykanie. Rynek bez wątpienia przygotował się na ich powrót i znalazł się w bardzo strategicznym miejscu, z którego to zostanie podjęta decyzja w jakim kierunku podążą notowania AUDUSD.

Jeżeli dojdzie do zamknięcia świecy dziennej powyżej 0.9142 otrzymam sygnał gotowości do testowania pierwszego z wspomnianych ostatnio celów.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o