DAX – analiza 12.11.2013

DAX – analiza 12.11.2013

przez -
0 1298
Udostępnij na:

Witam,

Jeszcze 7 listopada powiedziałbym, że techniczny układ na niemieckim kontrakcie na DAX był jednym z najbardziej negatywnych układów jaki kiedykolwiek widziałem i już 8 listopada przygotowywałem się w duże S-ki . Na całe szczęście powstrzymałem się od wejścia w krótkie, po tym jak przeczytałem wypociny naszych anali.

Większość ma korporacyjnie zryte berety, więc nic ciekawego z tego wyjść nie może. Tak też i było w tym przypadku. „Większa połowa” jak jeden pies obwieściła zwałę na rynkach… niektórzy argumentowali to tym, iż polski Goldman czyta wypociny Kowalskich na popularnych forach internetowych, a tam wszyscy widzą…. W Z R O S T Y.

Kurwa… Idąc tokiem myślenia boskich anali…. Polski Goldman zamiast wydymać Biura Maklerskie obwieszczające zwałę na rynkach, woli pare groszy od średnio-bogatych Kowalskich ? Coś jest nie tak z tym naszym Goldmanem :-)

Korekta jest nieunikniona i prędzej czy później nastąpi, więc już można po mału przygotować się mentalnie na to, iż niektórzy na antenach, czy łamach niektórych portali będą mówić o swojej boskości w predykcji ruchów na rynkach….
„Panie, o tym że rynki spadną mówiłem 2 tygodnie temu”

Za mało trawy Panowie.

Sny na trawie na jawie czas odstawić na bok i przejść do konkretów.

dax DAX   analiza 12.11.2013

Jeżeli w dniu jutrzejszym Fibo 38.2 nie zostanie utrzymane, winniśmy zobaczyć szybki test 23,6 o ile poziom ten nie będzie sięgnięty już na otwarciu o 8:00,a następnie możliwe zejście na ostatni dołek.

Negacją dalszych spadków będzie zamknięcie dnia powyżej poziomu 9120. Mimo, iż poziom jest ten dość bliski scenariusz takowy na razie może się nie ziścić. Toteż w dniu jutrzejszym preferowanym rozwoej sytuacji jest twarcie luką w dół w okolicach 23.6 Fibo.

Jeżeli przyjąć takową metodę w dalszej predykcji większych ruchów na DAX, kolejna okazja zakupowa pojawi się dopiero przy 8700-8750.

Dobranoc ;-)

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o