S&P 500, DAX i FW20 po wystąpieniu złotoustego Bena c.d.

S&P 500, DAX i FW20 po wystąpieniu złotoustego Bena c.d.

przez -
0 979
Udostępnij na:

Niestety wczoraj nie udało się dokończyć wpisu na temat zachowań rynkowych po wystąpieniu złotoustego Bena.

No to spróbujmy jeszcze raz…

S&P 500
Napisałem wczoraj, że obecne poziomy wykorzystam do wejścia w krótkie i tak też się stało. Jednak niekoniecznie jutro musimy zobaczyć 175x na amerykańskich kontraktach. Poziom ten pojawi się prędzej, czy później pytanie tylko kiedy. Być może lekko pospieszyłem się z tezą o ponownym teście 175X, ale nie wszystko stracone. Róże rzeczy ostatnio się widziwiały.

Za spadkami w dniu jutrzejszym przemawia wybicie dołem z dość ostrego klina zwyżkującego, który pojawił się na wykresie 30 min.

es f 30 S&P 500, DAX i FW20 po wystąpieniu złotoustego Bena c.d.

oraz poniższy wykres 1H gdzie handel przez większą część dnia odbywał się poniżej 10 SMA (max ceny).

sp500 1h S&P 500, DAX i FW20 po wystąpieniu złotoustego Bena c.d.

FW20Z13

Tutaj bez zmian i poprzednie założenie odnośnie zamknięcia serii w okolicach tygodniowej 50 SMA (ceny min) jak najbardziej aktualne.
Dzisiaj pierwsze zamknięcie dnia poniżej 200 SMA, więc czas start. Mamy 3 sesje: piątkową, poniedziałkową i dopiero 27.12. Coś czuję, że na lądowanie z telemarkiem nie ma co liczyć. Szykuję się nam ładna rozpierducha na WIG20. W końcu cel dla KGHM do końca roku to 90 parę złotych :-)

Cholernie śmieszą mnie jak nasi boscy anale tłumaczą spadki na GPW.
Niejaki RM z bankier.pl twierdzi, że Amerykanie posłali GPW na deski. Dobra pożywka dla wyznawców teorii spiskowej pt. GS rządzi światem, a przede wszystkim naszą giełdą :-) Ale nic nie przebije teorii dziennikarzy TVN. W swoich wywodach na twitterze stwierdzili, że za ostatnimi spadkami na GPW stoi…. Ukraina…. Nosz kurwa. Rozumiem, że bardzo dobrze działo się na Ukrainie kiedy WIG20 wędrował pod 2600 ? Choć nie wiem czy wtedy te wzrosty były podyktowane sytuacją na Kamczatce.

DAX

Na jutro:

I Pozycja krótka 9328
II Pozycja krótka 9304

I Cel 9210
II Cel 9175

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o