S&P 500, DAX, FW20 i Wesołych Świąt !

S&P 500, DAX, FW20 i Wesołych Świąt !

przez -
0 1347
Udostępnij na:

Tytułem wstępu..

Niestety ostatnie wybicie dołem z klina zwyżkującego okazało się fałszywe i cały plan z ponownym zejściem w okolice 175X na S&P 500 szlag trafił. Tym samym moje S-ki wyleciały na stop losach :-)

Na naszym rodzimym rynku został sięgnięty pierwszy cel dla wybicia z formacji odwróconej filiżanki z uszkiem, a rynek nie zdecydował się na wyciągnięcie handlu 50 punktów niżej. Tak czy inaczej spekulacja zwieńczona godziwym zyskiem. Możliwe, iż obecnie obserwujemy dopiero to właściwe „wybicie z progu”, które niebawem zwieńczone zostanie lądowaniem z telemarkiem. Póki co, bez pozycji.

To co się dzieje na DAX jest czystym szaleństwem, swoją drogą jestem ciekaw czy zobaczymy powtórkę z 2007 roku ?

dax2 S&P 500, DAX, FW20 i Wesołych Świąt !

A teraz najważniejsze !

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składam Wam i Waszym bliskim serdeczne życzenia. Niech radość i rodzinna atmosfera towarzyszą Wam przez ten wyjątkowy świąteczny czas, a Nowy 2014 Rok okaże się szczęśliwy, przyniesie realizację osobistych planów oraz spełnienie wszelkich marzeń i zamierzeń zawodowych.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za to, że tu jeszcze kilka osób zagląda. Nie obyło się bez większych, czy mniejszych nietrafionych decyzji/analiz, ale po to właśnie prowadzę tego bloga, by móc wyciągnąć dodatkową naukę i doświadczenia.

Szczególne podziękowania dla chłopaków z ex-FrontLine Studios w Bydgoszczy, którzy pomagają mi stworzyć na nowo system do sygnałów transakcyjnych. Niestety pierwsza wersja okazała się klapą.

Chciałbym również podziękować pracownikom Banku Ochrony Środowiska za świetnie wykonywaną pracę w postaci obsługi klienta i za niezawodność platformy transakcyjnej !

Wesołych Świąt !

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o