FW20H14 – ponownie w okolicach 200 SMA

FW20H14 – ponownie w okolicach 200 SMA

przez -
0 1247
Udostępnij na:

No i stało się.
Rynek otworzył się nieco powyżej 10 SMA (min ceny), a następnie z wielkim hukiem pękły wszystkie istotne poziomy techniczne. Nie lubię takich sesji.
Handel w jednym ruchu niebezpiecznie zbliżył się w okolice 200 SMA, co w tym przypadku może mieć skutki katastrofalne dla strony popytowej. Wszystko oczywiście spowodowane zawirowaniami wokół Krymu. Myślę, że wyznacznikiem co do przebiegu jutrzejszej sesji będzie miało zachowanie rynku amerykańskiego w ostatnich minutach handlu między 21:45 – 22:15. Jeżeli nie zobaczymy tam większych zleceń sprzedażowych i dzień nie zamknie się poniżej 10 SMA, giełdowe byki mogą liczyć na jakieś odreagowanie.

Handel w USA dzisiaj został od dołu zatrzymany przez 10 SMA (min ceny) i w chwili obecnej oscyluje w okolicach 10 SMA. Dla przypomnienia: fachowcy różnej maści twierdzą, iż zamknięcia dzienne wypadające poniżej 10 SMA są oznaką słabości popytu. Oczywiście zdarzyło się kilka razy, że po takowym zamknięciu, nie nastąpiło większe tąpnięcie. Myślę, że okolice 50 SMA są bardzo atrakcyjne dla amerykańskich inwestorów, co w tym przypadku może się przełożyć na kolejny 2%-3% spadek na FW20.

Zobaczymy… postaram się napisać coś więcej wieczorem :-)

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o