S&P 500 Futures i średnie kroczące.

S&P 500 Futures i średnie kroczące.

przez -
0 1035
Udostępnij na:

Bardzo ciekawie prezentuje się wykres kontraktów na amerykański indeks S&P 500 na dziennym interwale.

sp500 futures S&P 500 Futures i średnie kroczące.

2 ostatnie świece zostały zatrzymane przez 10 SMA (max ceny) – natomiast 3 i 4 sesja wstecz została zatrzymana przez 50 SMA.

Patrząc na dzisiejsze zachowanie rynkowe podyktowane decyzjami nowej szefowej FED, o ile nic się nie zmieni – można się spodziewać kolejnego testu „pięćdziesiątki” w najbliższych dniach może nawet i godzinach. Tutaj jedynie wpływ na dalsze osuwanie się amerykańskiego kontraktu, mogłoby mieć zamknięcie dziennej świecy powyżej 10 SMA.

Generalnie komentować decyzji FOMC nie ma sensu, bo rynki w ogóle nie reagują na fundamenty tak jak powinny, czego najlepszym przykładem jest decyzja w sprawie przyłączenia Krymu do Federacji Rosyjskiej…

Myślę, że takim typowym sygnałem do dalszego osuwania się amerykańskiego rynku jest SPDR na S&P 500 SPY.
spy us d S&P 500 Futures i średnie kroczące.

Giełdowe byki mogą szukać pocieszenia w formacji rozszerzającego się klina zniżkującego na interwale 4H. Jednak należy dodać, iż klin ten nie winien być już traktowany jako prognostyk do dalszych zwyżek z uwagi na to, że doszło do wybicia z tejże formacji z niedzieli na poniedziałek. Tym samym formację można uznać za spaloną i w myśl klasycznych założeń analizy technicznej nie generuje ona jakichkolwiek dalszych sygnałów technicznych.

klin sp500 S&P 500 Futures i średnie kroczące.

Jeżeli natomiast spojrzymy na wykres 1h w poszukiwaniu potencjalnych klinów. Zauważymy, że do wyraźnego wybicia dołem z formacji klina zwyżkującego. Może nie jest to klin idealny, ale zawsze klin :-)

klin 1h sp500 S&P 500 Futures i średnie kroczące.

Czekamy do zamknięcia…

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o