NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

przez -
0 2296
Udostępnij na:

Dzisiaj dla odmiany NewConnect i kilka spółek, które zwróciły moją uwagę.

Biomax
BIM NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

Ostatnie sesje te rekordowe wolumeny, trudno jednak doszukać się tutaj jakiegoś sensownego powodu do ostatnich wzrostów na rekordowych obrotach. Forum dla psychicznie chorych inwestorów i spekulantów trąbi wszem i wobec, że było to upychanie akcji leszczom z ulicy. Trudno jednak stwierdzić, czym kierowałby się taki leszcz z ulicy aby kupić 3 mln akcji :-) Dziś na zamknięciu padło 20 gr. Wolumen spadł, więc jest się czym jarać :-) Na pewno nie wchodziłbym tutaj z jakąś większą kwotą, na początku bardzo delikatnie. Jeżeli przewalali papier z wora do wora, to myślę, że dopiero gdzieś przy 50 gr pojawią się wirtuozi PiaRu i zacznie się upychanie papieru.

Centrum Doradztwa Ekonomicznego
CDE NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

Tutaj też ciekawie. Spółka w zeszłym roku podpompowana z 50 gr do 5.70 zł. Później jeszcze szybszy zjazd. Patrząc na wolumeny to sternikowi nie udało się chyba zejść z dużej ilości papieru, a i sam pewnie dostał drogi papier – co może potwierdzać wzrost wolumenu, gdy handel odbywał się w listopadzie 2014. Ślepo strzelam na wyjście w okolice dwóch grubych blach, gdzie może pojawić się jakiś zmasowany atak dywanowy na spekułę z ulicy.

Inventi
IVT NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

Po rocznym marazmie coś się zaczęło dziać. Nie, nie – gruby przez rok nie akumulował akcji :-) Na Forum dla psychicznie chorych inwestorów i spekulantów, czyli bankier.pl udało się namierzyć psychicznie chorego „Kazia”.
Forum giełdowe spółki INVENTI. Kaziu coś pisze o wrogich przejęciach i takich tam. Po drodze pojawił się jakiś kontrakt na 4 bańki, ale tego typu historie są dla nas bez znaczenia. Myślę, że jak spekuła się postara to i 20 groszy zobaczymy niebawem. Do obserwowanych, a i może w koszyku jutro się pojawi :-)

Sunex
SNX NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

Idą na główny parkiet na bananowej, ale to info jest równie bez znaczenia jak kontrakt z Inventi. Tego typu informacje nie grają na NewConnect ! Co lepsze.. nigdy nie grały i grać nie będą, więc jeśli jakiś delfin giełdy będzie twierdzić inaczej, przypomnijcie sobie wtedy moje słowa :-) Poza tym jeśli ja mam rację to nikt inny mieć jej już nie może. Aha.. wyjątki tylko potwierdzają regułę :-) Na skok powyżej zetki, póki co nie liczę, ale liczę na jakieś 60 groszy. Choć tutaj najpierw musi się pojawić wzrost na wolumenie, bo obecnie to jakaś padaka. Albo sternikowi skończył się kapitał, albo dostał strzał papierem przy 70 gr z początku marca.

United
UTD NewConnect: Wiedz, że coś się dzieje

Tutaj split 1:20 i nic.. mimo tego myślę, że spekuła może się ponownie szarpnąć na 2 zeta. Psychicznie chorzy forumowicze wypisują takie o to kwiatki:

  • UNITED w 2014 uporządkował swoją sytuację na rynku
  • UNITED – KONIEC KOREKTY, ODJAZD – KIERUNEK 10
  • KASA na skup akcji –SZOK>>>7,500,000 nie więcej jak 6 zł za akcje!!!!

Wniosek jeden, udupionych z akcjami jest wielu. Problem w tym, że takich popierdułek nie wypisują normalni ludzie.
W każdym bądź razie popatrzę sobie, a i może kupię.

Dobra koniec tego, trza coś naskrobać o amerykańskich kontraktach, bo tam zaczyna się totalny roz…., ale to w osobnym wpisie :-)

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o