Dzień wariacji na światowych rynkach

Dzień wariacji na światowych rynkach

przez -
0 1637
Udostępnij na:

Dzisiejszy dzień na światowych rynkach był pełen „nieoczekiwanych” informacji i jeszcze bardziej ciekawych reakcji, wliczając w to wiadomość sprzed kilkunastu minut z Nowej Zelandii o cięciu cen skupu mleka :-) Reakcja na NZDUSD natychmiastowa, tylko nie taka jak to zawsze miało miejsce :-) Dzisiaj lecą w górę….

nzdusd Dzień wariacji na światowych rynkach

Oczywiście sensację dzisiaj wzbudziły doniesienia z Grecji i dementi Europejskiego Banku Centralnego. Jaja jak berety, ale jak to rynkach finansowych, tego typu sytuacje mają miejsce bardzo często.

Generalnie DAX Futures w związku z tymi zawirowaniami nie poszedł za ciosem i nie widzieliśmy dzisiaj zejścia poniżej 11 400 punktów. Miast tego szybki ruch w górę i stagnacja do końca sesji.

Wsparcia i opory intraday DAX Futures na jutrzejszą sesję:
Opory: 11 805, 11 852, 11 929
Wsparcia: 11 728, 11 651, 11 604, 11 527

Wczoraj DAX Futures zamknęły się w bardzo bliskich okolicach 10-SMA, dzisiaj zamknięcie wypada w bardzo bliskiej okolicy 10-SMA (max ceny)

Jak widać rynek dzisiaj oszalał. W dniu jutrzejszym uwagę będę skupiać na 11 805. Wyjście powyżej nawet o te 2-3 punkty będą dla mnie okazją do zajęcia L-ki z celem 11 852. Jednak dla tej pozycji ustawiłbym bardzo ciasnego ruchomego stop lossa. Oczywiście jest to wstępne założenie, zobaczymy jak się otworzy rynek rano i co się wydarzy w nocy u Jankesów. S-ka tylko i wyłącznie po zejściu poniżej 11 728. No chyba, że rynek wyjdzie powyżej oporów, wtedy zejścia poniżej tych poziomów będą okazją do zajęcia S-ki. Myślę, że rynek raczej będzie chętny do przetestowania 50-SMA, która pokrywa się mniej więcej z drugi oporem intraday. Z resztą jutro znów Grecja na tapecie to technikę można odstawić na bok :-)

Z innych ciekawostek to index SKEW, który zalicza lekki spadek.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o