GPW chce zwiększyć zaufanie inwestorów do NewConnect – FAIL

GPW chce zwiększyć zaufanie inwestorów do NewConnect – FAIL

przez -
2 1594
Udostępnij na:

Tamborski chyba żyje w jakimś innym świecie, bo jego wypowiedzi odnośnie NewConnect są totalnie oderwane od rzeczywistości. Czasem zastanawiam się, czy Ci wszyscy „decydenci” biadolą wszem i wobec o swoich planach dla samej idei biadolenia coby pokazać ciemnogrodowi, że coś robią. Czy rzeczywiście żyją w przeświadczeniu, że to ich biedolenie ma jakiś sens i usilnie wierzą w swój słowotok.

Moją opinię na temat GPW, Ludwika byłego prezia bananowej, NewConnect i tego czegoś co się zwie Siiiiiii ;-) stali bywalcy znają. Ten kto tu jest pierwszy raz, może sobie wejść o TUTAJ i poczytać co mam do powiedzenia o tej jednej wielkiej szulerni stworzonej za przyzwoleniem Sobolewskiego i innych gwiazd średniego pokroju z Warszawki, czy Wrocławia.

No ale bierzmy nieświadomego Tamborskiego i Panią Gontarek na tapetę i obalmy to co przekazali obywatelom Rzeczybardzopospolitej.

Jak ktoś nie wie o czym gadał Pan Tamborski i jego świta, zapraszam do depeszy Polskiej Agencji Prasowej: PAP: GPW chce zwiększyć zaufanie inwestorów do NewConnect

Pani Agnieszka twierdzi, że „To jest rynek dla tych spółek, które chciały wejść na rynek zorganizowany, ale z różnych powodów nie chciały czy też nie mogły zrealizować tego planu. Przede wszystkim celem tego rynku jest pozyskiwanie kapitału na rozwój”. Widać tutaj ewidentny brak rozeznania Pani Agnieszki w temacie. Wystarczyłoby wejść na fora internetowe bankier.pl, czy parkiet.com i poczytać co tam ludzie wypisują. No, ale po co wchodzić, oni zarządzają bananową i wiedzą lepiej. Opinia zwykłego Kowalskiego ich nie interesuje i jest przecież mało wiarygodna, bo jak ktoś traci kasę to potrafi przecież wylać tylko wiadro pomyj. Niemniej jednak Pani Agnieszka musi być świadoma, że celem rynku NewConnect jest wydymanie inwestorów indywidualnych z kasy, aby osoby z oferty prywatnej mogły sobie spieniężyć swoje akcyjki, a prezesi spółek przejeść pieniądze z emisji. I tyle w temacie.

Pani Agnieszka twierdzi, że „Siłą rynku alternatywnego jest inwestor indywidualny”. Kurwa mać, inwestor indywidualny, który nie ma żadnych praw i jest z góry na przegranej pozycji jak kupi sobie papier na wypompowanym na debiucie walorze, a później wyrywa sobie włosy z głowy jak tu wyjść bez 80% straty. Miał być kosmos mówili, innowacyjna spółka mówili, zagraniczne spółki z Cypru w akcjonariacie mówili…. Siłą rynku alternatywnego są wszelkiego rodzaju spółdzielnie. Nic więcej. Taka jest prawda, a jak Pani Agnieszka się z tym nie zgadza to nie wiem co mam o tym myśleć.

Generalnie ciężko mi pisać w superlatywach o zarządzających GPW, no może poza akcją sprzed kilku lat kiedy zdecydowali się wypierdalać wydmuszki z NC po braku publikacji raportów okresowych. Mimo, że pozbywali się ścierwa z rynku to udupiali Kowalskich z papierem na rachunkach maklerskich. W ogóle jest to bardzo ciekawy temat. Przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich mówiono o udupionych Frankowiczach, niestety nikt nie mówił o udupionych akcjonariuszach spółek wywalonych z NC przez GPW ;-) Paradoks goni paradoks w tych chorych strukturach naszego Państwa. Dlaczego media nie nakręcają się na tych Kowalskich, którzy niejednokrotnie potracili majątki przez pojebanych preziów spółek NC i zarząd GPW wywalający te spółki z parkietu ???

To właśnie pokazuje ciemnotę wśród zarządzających. Swoją drogą, ja do dzisiaj na rachunku mam akcje spółki, która została wywalona z rynku w 2012 roku. Żadne Sądy, zgłaszanie zawiadomień do prokuratur, czy Policji nie pomogły. Jeżeli więc GPW chce już się zabrać za zwiększenie zaufania do NC, niech dadzą takie narzędzia inwestorowi indywidualnemu, które pozwolą na odzyskanie kapitału, albo chociaż zabezpieczenie przed utratą majątku.

Tamborski coś tam biadolił o powołaniu Rady Autoryzowanych Doradców, w której skład weszło 12 osób, w tym dziewięciu autoryzowanych doradców. Kurwa… Autoryzowanych Doradców, którzy niejednokrotnie czynnie biorą udział w tym całym procederze „upierdalania” Kowalskich na papierze. Boże widzisz, a nie grzmisz. Swojego czasu wszedłem w konflikt z jednym z największych Autoryzowanych Doradców, to co ci Panowie odpierdalali wołało o pomstę do nieba. Jak zacząłem im wytykać ich błędy i przyzwolenia na to, że potraciłem przez nich kasę to omal na zawał nie poschodzili.

Panie Tamborski w skład takiej „Rady” winny wchodzić osoby, które w większości nie są w jakikolwiek sposób powiązane z Autoryzowanymi Doradcami. Tych Autoryzowanych doradców powinno być max 3 i tyle w temacie.
Także Panie Tamborski od jutra zaczynam zbierać podpisy od inwestorów indywidualnych pod petycją, aby tą Pana śmieszną Radę totalnie przemeblować.

Naprawdę nie wiem co mam myśleć o GPW. Z roku na rok zaskakują co raz bardziej swoimi „pomysłami”.

2
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Małgosia

;)

Hush

100% prawdy – oni to wiedzą ale nikt nie powie wprost jak jest, NC wał za wałem – jak nawpuszczali spółek tak „innowacyjnych” jak spółka posiadająca portal internetowy o życiu Częstochowy (nie pamiętam jak ten szit się nazywa – pewnie już z 3 razy zmienił nazwę) to o czym my mówimy. Sobol swoje prztulał do kieszeni a teraz czyni to w Rumunii bo mu oczy lalka od Vegi zaślepiła. Wiele przykładów można mnożyć, ale o czym my mówimy skoro np. ostatnio Płock na głównym tworzy Platynowe Inwestycje (zawiecha do 03.12) – wał z krzyżowym objęciem akcji.