DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji…

DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji…

przez -
0 1400
Udostępnij na:

No więc mamy niedzielę i zdawać by się mogło, że wraz z niedzielą pojawią się konkretne informacje w sprawie Grackiej.. Taaa takiego …. :-) Postawa UE, EBC, MFW i Greków to istne przegięcie pały, kompromitacja i Bóg wie co jeszcze. Oczywiście nie będę wchodzić w szczegóły, bo można sobie o tym doczytać na byle jakim serwisie informacyjnym. Najważniejszym w tym wszystkim jest fakt, że to już w najbliższych dniach odbędą się kolejne rozmowy/posiedzenia/video konferencje „ostatniej szansy”. Myślę, że nie jedna osoba chciałaby dostać tyle szans ile dostali Grecy. Pytanie w co panie i panowie decydenci teraz grają i o jaką stawkę.

Reakcji DAX Futures w notowaniach poza rynkowych można się domyśleć. Mamy kolejną lukę w dół… może nie tak spektakularną jak ostatnio, ale jednak najniższy poziom wypadł dzisiaj niecałe 300 punktów od piątkowego zamknięcia. Obecnie kontrakt lata po 11 259, więc prawdę powiedziawszy nie jest źle.

DAX3 DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji...

Tygodniowe wsparcia i opory na DAX Futures:
Opory: 11 435, 11 612, 11 898
Wsparcia: 11 150, 10 864, 10 687, 10 402

Dzisiejsze zejście DAX Futures pod tygodniowe wsparcie niewiele wniosło i tak naprawdę otwarcie między 11 150, a 11 435 będzie w miarę neutralne. Jeżeli wyznaczylibyśmy sobie zniesienia Fibo między tymi poziomami, możemy mieć jako taki obraz potencjalnych wejść w krótkie/długie w dniu jutrzejszym.

DAX Fibo DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji...

Analiza DAX Futures w oparciu o wstęgi Bollingera może sugerować, iż jutrzejsze zamknięcie dnia poniżej środkowej mediany spowoduje zejście do dolnego ograniczenia. Być może będzie to związane z kolejnymi rozmowami ostatnich szans… Oczywiście ktoś może zadać pytanie, a dlaczego DAX Futures jutro nie zajdą pod górną wstęgę ? Odpowiedź jest prosta, bez wypracowanego rozwiązania w Grecji, DAX Futures nic nie musi :-)

DAX Futures Bollinger DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji...

Z technicznego punktu widzenia mamy więcej „za” niż „przeciw” wzrostom na DAX Futures. Jednakże już od godziny 8:00 rano, pierwsze skrzypce będą należeć do ludzi powiązanych z kryzysem greckim…

DAX SMA DAX Futures i kolejne rozmowy ostatniej szansy w Grecji...

Osobiście uważam, że najlepszą strategią na jutrzejszy dzień to obserwacja rynku i doniesień z Grecji.

No nic, czekamy do jutrzejszego otwarcia.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o