Houston, mamy ruch na SKEW index

Houston, mamy ruch na SKEW index

przez -
25 2101
Udostępnij na:

Po wielu sesjach marazmu, w końcu pojawiły się oznaki strachu wśród Amerykańskich spekulantów. Może nie jest to jeszcze przesadny strach, ale ponad 3% wzrost indeksu SKEW po piątkowej sesji w USA oznacza, że coś wisi w powietrzu.

skew 2 Houston, mamy ruch na SKEW index

Bullish Percent Index dla S&P 500 nadal spada i zamknął tydzień na poziomie 55 punktów. Tydzień temu wspominałem o nadchodzącej bessie w sektorze usług zdrowotnych w USA i tak też się stało. Minione 5 sesji były dewastujące dla spółek z tego sektora. ETF XLV spadł poniżej dołków sprzed akcji pt. BREXIT, a bullish percent index dla tego sektora spadł o ponad 25 punktów, co jest trzecim największym tygodniowym spadkiem w historii, czyli jedną z najbardziej dynamicznych ucieczek byków z tego sektora.

bpheal 1 Houston, mamy ruch na SKEW index

xlv 1 Houston, mamy ruch na SKEW index

Być może giełdowe byki mają na uwadze fakt, iż najbardziej dewastujące ruchy w trendach spadkowych to ruchy w górę i czekają na dogodną sytuację by wyprowadzić kontrę w sektorze usług zdrowotnych. Niemniej jednak oficjalne pojawienie się bessy w tym sektorze jest już faktem. Jak długo będzie trwać ? Tak długo, aż się zakończy :-) Ciężko ocenić jaki będzie to miało wpływ na notowania S&P 500, bo pozostałe sektory trzymają się całkiem dobrze i tak naprawdę tylko one spowodowały, że w piątek nie pojawił się silniejszy ruch w dół.

Kontrakty na S&P 500 Futures zamykają tydzień poniżej 10-SMA (low) na D1 oraz poniżej czwartkowych dołków, które wcześniej były zapalnikiem dla pozycji krótkich z testem okolic 2107, a następnie 200-SMA na D1, jeśli wsparcie 2107 pęknie. 200-SMA na D1 w przyszłym tygodniu będzie przebiegać w okolicach 2078 punktów.

sp500 futures 4 Houston, mamy ruch na SKEW index

25
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
7 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Father

Najsensowniej to odpuścić trejding w tym tygodniu , jak Hilary wygra to podłączyć się pod rajd św Mikołaja i 2200 i tyle.

Olas

no lepej się nie mieszać,

atlas

Proszę o podpowiedź gdzie najlepiej i bezpiecznie kupić złote monety i które ?
Dziękuję

Father

Dołączam do pytania, zwłaszcza w Krakowie gdzie ?

aqaq

W Krakowie nad Wisłą, weź tylko wędkę, dobrą przynętę i wyłapiesz ładne okazy złote i srebrne dukaty. Tylko na trzeźwo. Powodzenia

Tommy

nie znam rynku w Krakowie, mogę pomóc w Wawie. Pytanie też jaki cel zakupu: na emeryturę, na ciężkie czasy ( tak jak prepersi ), na ucieczkę przed wojna/atakiem zombi czy inna apokalipsą – pytam poważnie bo to może determinować co warto kupić Ag czy Au i jakie ‚wagi’/ilości PS aqaq na allegro od kilku lat nie ma możliwości obrotu złotymi monetami/sztabkami

Father

Ucieczka przed Ukraińcami

Tommy

Krugerandy, dukaty, dolary, dolary CAD, sztabki, nasze orlik, sztabki 1,2,5,10, 1/2 uncji, jeszcze świnki i ruble – to najpopularniejsze i zbywane na całym świecie ;)

atlas

Oki dzięki ale ja raczej monety (np rok malpy) tylko która mennica ?

aqaq

MENNICA POLSKA

atlas

Dziękuję wszystkim za odp.:-)

Małgosia=^.^=

w mennicy poslkiej kupowalam cale sztabki

Father

Zamiast kafelek do łazienki ? Ja takie mam w kuchni i nad kominkiem

Małgosia=^.^=

Ignaś rozbawiłeś mnie hehhehe

atlas

To nie lepiej kupić monety ? Czym się sugerować przy zakupie oczywiście oprócz wysokiej próby itd itd?

aqaq

Atlasie zadałeś pytanie na poziomie klasy podstawowej – trzeba było 10 lat temu wykupić abonament w NBP i miałbyś bez kolejki wszystkie wydawane monety srebrne i złote. Teraz też możesz kupować ale po wyższych cenach no chyba że te wydawane na bieżąco. Poza tym masz allegro, aukcje itd itd. W pytę masz tego. Powodzenia.

atlas

10 lat temu to było 10 lat temu , grzecznie pytam o teraz i dzięki za odpowiedź

atlas

Witam, Tatuś ty to wyszperasz wszystko :-))). Pozdrawiam

Father

Czy ktoś wie co się z tymi osobami dziś dzieje ?
https://m.youtube.com/watch?v=fDaiWjg2vMY

aqaq

EUR/CAD bardzo ładnie, warto było zostawić longi. Ale zysków trzeba pilnować

Father

6 czarnych godzinowek i o LONG piszesz ? Hmmm
Napisz lepiej co z dax LONG robisz dziś ?

dario001

miło się robi:)))
Według najnowszych sondaży przewaga Clinton nad jej republikańskim rywalem Donaldem Trumpem, jeszcze przed dwoma tygodniami dwucyfrowa, stopniała do zera. Gdyby wybory odbyły się dziś, na obojga kandydatów głosowałoby po 40 procent wyborców – wynika z sondażu „New York Timesa” i telewizji CBS.

Father

Jeśli wsparcie nie padnie to mamy dynamiczny ruch do 2230, FBI zadecyduje choć to skompromitowana instytucja od Hoovera czasów.
Spek a jak pozycje na waluty ? Nic nie wspominasz o nich ?
Rownież jestem ciekaw wpływu podpisanej umowy handlowej miedzy Kanada a Europa liczę na 3 świece tygodniowe w jednym kierunku na eurcad