DAX Futures na ostatnią sesję w roku

DAX Futures na ostatnią sesję w roku

przez -
28 2053
Udostępnij na:

Dzisiaj ostatnia sesja roku, tym samym kończy się okres niskich obrotów i małej aktywności rynkowej. Już od 3 stycznia DAX Futures wrócą do łask i winniśmy zobaczyć więcej ruchu na rynku. Ostatnie 20 lat na DAX Futures to przewaga sesji spadkowych w ostatni dzień handlowy roku – 11 sesji spadkowych, 9 wzrostowych. Średni spadek wyniósł -59 punktów, natomiast kontrakt wzrastał średnio o 34 punkty. Do największych spadków doszło w 2014 i 2015 r. I w sumie to by było na tyle :-)

Giełda, a w szczególności rynek terminowy, czy forex nie są dla wszystkich, więc jak już skończycie sylwestrowe zabawy warto sobie podsumować miniony rok i zastanowić się nad tym co zrobiliście (ile straciliście nie tylko w kwestii finansów) i czego nie zrobiliście przez te straty. Nie na zasadzie słodko-pierdzącego użalania się nad sobą w stylu „o jejku” tylko konkretnie „Kurwa, przepierdoliłem tyle i tyle”. Konkretna refleksja, konkretna decyzja, bo tego też wymaga od was rynek abyście tutaj byli konkretni i zdecydowani, a nie czaili się ze swoimi myślami i po wszystkim powiedzieli „Ale bym zarobił”.

Mimo że ten cały „personal kołczing” stawiam na równi z falami Elliota, wystąpienie tego typa przypadło mi niezwykle do gustu. Być może wynika to z faktu, że większość trenerów to słodko-pierdzące nimfy wodne. Ten jest inny….

I pamiętajcie…. licho nie śpi.

28
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
7 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Zenon

Dziękuję Ekipie Prowadzącej Bloga. Do Siego Roku Wszystkim!

tomek

esf ma ochotę na wczorajszy target 222..6 lub 3 jeszcze kawałek ale zdaje się mozliwe, pytanie tylko co dalej ?

Grzesiek

Świnie. .. wybili szczyt 485, żeby niektórym aktywować zlecenie oczekujące i zaraz zrzucili na 450. To ewidentny przykład tego, że za tym siedzą ludzie…

Seba

Jeśli dobrze widzę 11417.3 i co teraz?

ale

Pamiętajcie, że swing short H4 poniżej 11 417, czyli 10 pkt niżej niż początkowo było wskazane.

Martino

Czyżby szykowała się „eska” ?

Seba

Witam na początku wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich czytających bloga i w szczególności dwuosobowej ekipy tworzącej stronę . Spek żeby Ci się nie znudziło przekazywanie wiedzy , bo dzięki Tobie coś się nauczyłem wiem jaka drogą iść. A tak akropol zostało 10 minut do aktywacji swing short, chyba już nie wyciągną tego. Pozdrawiam

Seba

Apropo miało być a nie akropol