Monitoring strategii spekulacyjnych – Marzec 2017

Monitoring strategii spekulacyjnych – Marzec 2017

przez -
7 2242
Udostępnij na:

Poniżej wyniki 11 strategii spekulacyjnych w ramach miesięcznego monitoringu. Wyniki oparte są o instrumenty CFD kwotowane przez DM BOŚ przy wykorzystaniu minimalnej pozycji dostępnej u brokera. Stopy zwrotu nie są powiązane z rzeczywistą stopą zwrotu uzyskaną przeze mnie w tym okresie.

Stosowanie wszystkich metod na raz nie ma najmniejszego sensu, co mogłoby wiązać się z utratą całości zainwestowanego kapitału przy stosowaniu ryzyka 10% dla maksymalnego obsunięcia kapitału. Jest to o tyle ważne, iż traderzy skaczący z systemu na system w każdej chwili mogą trafić na okres strat.

mar2017 Monitoring strategii spekulacyjnych – Marzec 2017

W marcu dość ciekawie prezentowała się strategia sentymentów Rafała Zaorskiego, która w połowie marca osiągała stopę zwrotu w wysokości 73.55%. Niestety w drugiej połowie miesiąca pojawił się okres strat, mimo tego strategia zaliczyła wynik 44.66%

sentymenty Monitoring strategii spekulacyjnych – Marzec 2017

7
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aldi

Dawid a mógłbyś coś napisać w temacie pary USDJPY. Z góry dziękuję

Andrzej

Nie chce się wypowiadać za kogoś ale podzielę sie moją uwagą na ten temat – strategie są po to aby robić zestawienia jw. Musi wam wystarczyć czucie rynku – jak nie czujesz tzn że żadna strategia nie zadziała. Ale tyle z tzw. ” mądrości”
Kup i trzyma jest mi najbliższa ale trzeba wiedzieć kiedy stratne pozycje zamykać. Strategia ci nie pomoże jeśli sam nie wiesz do ilu porażek możesz sobie pozwolić. Tą techniką zarabiam 2% dziennie do momentu kiedy moje Ego nie zaczyna zarabiać w głowie więcej

Martinez

Dawid, kiedyś obiecałeś że opiszesz te strategie żeby już nikt więcej o to nie pytał…znajdziesz czas? :)

tutejszy

Dołączam do prośby Martineza, szczególnie o pivotach miło by przeczytać :)

Andrzej

wkleiłem ci link który kolega wcześniej udostępniał