A na koniec….

A na koniec….

przez -
30 2218
Udostępnij na:

Czy poziom 11 932 na DAX Futures zostanie dzisiaj strzelony, czy też dołączę do grona osób zdziwionych ? To pytanie zadaję sobie od rana – zeby być dokładnym, zadałem je tylko raz :-) O 22:00 będę z pewnością znać odpowiedź, a myślę że już o 17:30 po zakończeniu notowań rynku kasowego, tygodniowe zamknięcie będzie znane. Co prawda rynek zbliżył sie na 30 punktów do celu, ale… no właśnie… zawrócił.

W związku z zamieszaniem, sesja intraday kompletnie mnie nie interesuje i nie handluję. Interesuje mnie jedynie profil rynkowy do 17:30, a najbardziej to jak rynek będzie wyglądać na koniec dnia.

S&P 500 Futures

Pozycja krótka weszła w ciulowaty risk reward, ale tragedii nie ma.

Indeks SKEW wskoczył ponownie na wysokie poziomy, przy nieco relatywnie wysokim, ale spadającym VIX.

W idealnym świecie oznaczałoby to zjazd o minimum 20 punktów. Niestety w idealnym świecie nie zyję, więc zadowolę się czymkolwiek poniżej 2340.

Dodaj komentarz

30 komentarzy do "A na koniec…."

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

No i teraz wyczekiwanie na DAXie do poniedziałku. Udanych spekulacji i weekendu.

W Poniedziałek mocne sianokosy

blisko, bliżej, co raz bliżej. przewioza longi na jankesie i gora w przyszlym tyg.

tj. na razie dół Twoim zdaniem?

uwazajcie na luki , po wyborze trumpa byla luka spooorrraaaa :)

Ja liczę na spadki związane z LePaen i Francją – po zamachach przewaga może być znaczna – lewacy znów będą płakać jak po wygranej Trumpa Pieńskowska i reszta miłośników sprawnych seksulanie inaczej . A potem …………scenariusz dalszych wzrostów raczej możliwy o ile nie będzie gadania o wyjściu UE i strefy Euro. A jak będzie? Zobaczymy kto wygra

Co do Dawida poziomów 11 400 do WTorku powinno się ukłonić a reszta zależy od Stanów bo mogą uspokoić nastroje równoważąc szaleństwo

Czekam na górna bandę ewentualnie od r1 sell

wykres.jpg

S oczekujące zostało aktywowane zobaczymy co dalej

Na h1 zamknięcie powyżej średnich

Wczoraj D1 zamknęło się powyżej 2346, rozumiem że długa? Czy może jednak zmiana interpretacji?

Dawid napisz parę słów o xag/usd . Jak widzisz sytuację obecnie jakie poziomy są obecnie ważne przy ruchach w górę w dół znaczy w górę to widać 17.470 zresztą tak to pisałeś . Pytanie w dół bo te zejścia ceny są bardzo dynamiczne . I nie wiem jak to interpretować . Na pewno poziom 17,735 jest istotny .

Witam wszystkich :-)
z mojej analizy wynika że będzie bardzo duży skok bo od dłuższego czasu cisza na forum

Tak zblizenie trwalo okolo 30 sekund pewnie stopy sie tak zblizaly czyli z tym 932 piszesz o cfd bo zdaje sie ze futures pisales sa 30 pkt nizej czyli zaliczyly

Wpis trochę wprowadza zamieszania bo pisany chyba wczoraj ze wstawkami dzisiejszymi. Dziś bardzo ciekawe jak zachowają się rynki bo wczorajszych zieleniach.

Pozdrawiam.

wpDiscuz