Srebro w ogniu

Srebro w ogniu

przez -
6 5162
Udostępnij na:

Projekcja na srebro w postaci $20 powoli staje się zagrożona, a to wszystko za sprawą naruszenia lini trendu, które nastapiło w tym tygodniu.

srebro Srebro w ogniu

Jeżeli poziom $16.34 nie zostanie utrzymany na koniec tygodnia, zapomnę wtedy o poziomie $20 dolarów z uwagi na niemodelowe zachowanie rynku. Nawet jeśli po wyłamaniu linii trendu, rynek strzeli poziom dwudziestu dolarów, będzie to niezgodne z modelem. Tym samym projekcja będzie niespełniona.

Z punktu widzenia trendu, momentum i mean reversion, poziomy powyżej 16.34 na koniec tygodnia zdają się być super okazją do pozycjonowania się pod trend wzrostowy.

Szczególnie widać to na interwale H1 i strefie cen uśrednionych 50-SMA, co w kontekście zysk/ryzyko daje bardzo ciekawy koncept pod pozycję długą.

srebro 2 Srebro w ogniu

6
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

[…] na srebrze trend został wybroniony – sytuacja opisana była tutaj Srebro w ogniu – tym samym pojawił się u mnie sygnał zakupowy, którego nie zawaham się wykorzystać na […]

drdax

czy tym razem bedzie podobnie?

czy okolice 15,25 to bedzie wsparcie wsparc na dłuzszy czas?

silver 17.png
silwe 80.png
Bartek

Dawid, dlaczego akurat 16,34 ( wybicie 50 SMA H1 ?). Jak tak to gdzie SL na 15.50 ? Zawsze uczyłem się od Ciebie żeby łapać okazje cenowe i tam ryzykować. Ja osobiście czekałbym z L do poziomu 15,50-15.75 i tam kupował. Nie zdziwiłbym się jakbyś napisał że S poniżej 15,50 na wybicie dołu :)

silver-d1-trading-point-of.png