Vilius argentum est auro, virtutibus aurum

Vilius argentum est auro, virtutibus aurum

przez -
6 4701
Udostępnij na:

Gdy świat ekscytuje się wczorajszym atakiem ransomware z wykorzystaniem dziury bezpieczeństwa sprzed 2-miesięcy i nie zastanawiając się nad tym co by było, gdyby światło dzienne ujrzał dzisiaj exploit wykorzystujący groźniejszą lukę bezpieczeństwa opisaną tutaj: https://technet.microsoft.com/en-us/library/security/ms17-010.aspx, warto spojrzeć na notowania srebra :-)

Swoją drogą, Microsoft wypuścił już łatki bezpieczeństwa dla starszych systemów, więc jeśli ktoś korzysta jeszcze z Windows XP (o zgrozo !), Vista, czy server 2008, może ją pobrać bezpośrednio ze strony MS’a http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4012598

To co na srebrze ?

A na srebrze trend został wybroniony – sytuacja opisana była tutaj Srebro w ogniu – tym samym pojawił się u mnie sygnał zakupowy, którego nie zawaham się wykorzystać na otwarciu rynku w przyszłym tygodniu.

srebro 1 Vilius argentum est auro, virtutibus aurum

Jeśli chodzi o niższe interwały, sygnał zakupowy pojawił się wcześniej.

srebro H1 sygnal Vilius argentum est auro, virtutibus aurum

Właściwie w metodzie 50-SMA pojawiły się aż 3 sygnały, które w zależności od podejśćia mogły być wykorzystane lub nie.

srebro h1 3 sygnaly Vilius argentum est auro, virtutibus aurum

Ja osobiście nie skorzystałem z dobrodziejstw oferowanych przez strefę cen uśrednionych 50-SMA i interwału H1. Sygnał generowany przez interwał tygodniowy jest dla mnie bardziej przyjazny.

6
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kacper

Pozycje zajmujesz przez CFD? Rozumiem, że w koszty transakcji wliczasz punkty swap, bo prognoza 20$ jest raczej mocno longtermowa.