Srebro – co wzrośnie musi spaść

Srebro – co wzrośnie musi spaść

przez -
10 2262
Udostępnij na:

Kampania wzrostowa na srebrze wchodzi w decydującą fazę i tylko przemyślana decyzja może wycisnąć maksymalny profit z obecnej sytuacji technicznej.

Stop loss na obydwu pozycjach długich został przesunięty na plus i już teraz zysk w postaci 2R został zapewniony.

Dodatkowo pojawiło się ostatnie zlecenie oczekujące, które może wyłapać ewentualny gwałtowny wzrost ceny w najbliższych kilkunastu godzinach. Stop Loss dla tej pozycji został umiejscowiony poniżej dzisiejszych dołków coby nie za bardzo niweczyć wypracowanego już zysku.

Na tę chwilę jest to dla mnie najbardziej optymalne i najlepsze rozwiązanie patrząc chociażby na zachowanie kontraktu na pogromcę wampirów w kontekście stref cen uśrednionych.

Wybicie dołków poprzedniego tygodnia będzie dla mnie dobrą okazją do wejścia w pozycję krótką dla cofnięcia w ramach budującego się trendu wzrostowego. Jednak tutaj nie oczekiwałbym jakiegoś większego ruchu w dół. Jak wiadomo mean reversion (powroty do cen średnich) w trendach stanowią około 69% całej struktury trendowej. Nie mylić podążania za trendem, które jest zupełnie innym podejściem aniżeli trend.

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Srebro – co wzrośnie musi spaść"

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

[…] na to, iz rynek zbliża się ku końcowi realizacji scenariusza opisanego w ostatniej analize „Co wzrośnie musi spaść”, ale o tym będzie można powiedzieć na koniec tygodnia, czyli już za kilkanaście […]

[…] scenariusz na srebrze w ubiegłym tygodniu – Co wzrośnie musi spaść – został zrealizowany. Czyli pozycja krótka na wybiciu tygoniowego dołka. Pozycja […]

Brawo spek Tak trzymaj

no ja z daxem jestem kropce niby do wsparcia ale bez odbicia ……….

skalkulowane luki do 50 sma ?

wpDiscuz