Srebro – co wzrośnie musi spaść

Srebro – co wzrośnie musi spaść

przez -
10 2822
Udostępnij na:

Kampania wzrostowa na srebrze wchodzi w decydującą fazę i tylko przemyślana decyzja może wycisnąć maksymalny profit z obecnej sytuacji technicznej.

Stop loss na obydwu pozycjach długich został przesunięty na plus i już teraz zysk w postaci 2R został zapewniony.

srebro Srebro   co wzrośnie musi spaść

Dodatkowo pojawiło się ostatnie zlecenie oczekujące, które może wyłapać ewentualny gwałtowny wzrost ceny w najbliższych kilkunastu godzinach. Stop Loss dla tej pozycji został umiejscowiony poniżej dzisiejszych dołków coby nie za bardzo niweczyć wypracowanego już zysku.

Na tę chwilę jest to dla mnie najbardziej optymalne i najlepsze rozwiązanie patrząc chociażby na zachowanie kontraktu na pogromcę wampirów w kontekście stref cen uśrednionych.

srebro 2 Srebro   co wzrośnie musi spaść

Wybicie dołków poprzedniego tygodnia będzie dla mnie dobrą okazją do wejścia w pozycję krótką dla cofnięcia w ramach budującego się trendu wzrostowego. Jednak tutaj nie oczekiwałbym jakiegoś większego ruchu w dół. Jak wiadomo mean reversion (powroty do cen średnich) w trendach stanowią około 69% całej struktury trendowej. Nie mylić podążania za trendem, które jest zupełnie innym podejściem aniżeli trend.

10
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

[…] na to, iz rynek zbliża się ku końcowi realizacji scenariusza opisanego w ostatniej analize „Co wzrośnie musi spaść”, ale o tym będzie można powiedzieć na koniec tygodnia, czyli już za kilkanaście […]

[…] scenariusz na srebrze w ubiegłym tygodniu – Co wzrośnie musi spaść – został zrealizowany. Czyli pozycja krótka na wybiciu tygoniowego dołka. Pozycja […]

drdax

Brawo spek Tak trzymaj

tomek

no ja z daxem jestem kropce niby do wsparcia ale bez odbicia ……….

skalkulowane luki do 50 sma ?