Srebro – co spadnie….

Srebro – co spadnie….

przez -
11 2903
Udostępnij na:

Koniec tygodnia i ponownie srebro na tapecie. Wygląda na to, iz rynek zbliża się ku końcowi realizacji scenariusza opisanego w ostatniej analize „Co wzrośnie musi spaść”, ale o tym będzie można powiedzieć na koniec tygodnia, czyli już za kilkanaście godzin.

Zamknięcie tygodnia na srebrze powyzej poziomu 16.55 będzie dla mnie sygnałem do wejścia w pozycje długą w ramach długoterminowej kampanii wzrostowej z celem $20.

srebro 3 Srebro   co spadnie....

Niemniej trzeba mieć na uwadze, iż jest to kampania długoterminowa, więc pojawiania się tymczasowych korekt było, jest i będzie czymś normalnym. Toteż zagrania na krótku mimo iz analiza jest bycza, nie są niczym zaskakującym – czego ostatnie 2 tygodnie tego najlepszym przykładem.

Wracając do potencjalnej obrony poziomu $16.55. Może się zdarzyć, iz rynek w ciągu kolejnych kilkunastu godzin wykona silny ruch w górę. W celu wyłapania tego ruchu zastosuję metodę wybicia szczytu z obecnego tygodnia. Czyli zlecenie buy stop z poziomu $16.71

srebro2 Srebro   co spadnie....

Podobnie jak w poprzednich srebrnych kampaniach, będą stopniowo dokładane kolejne pozycje długie jeśli oczywiście wygeneruje się sygnał zakupowy. Kolejnym takim poziomem na dokładkę będzie poziom $17.72 – zakładając, iż po drodze nie dojdzie do zadyszki. Ale o tym już w trakcie jesli oczywiście dojdzie do takiego ruchu. Na ten czas jestem bez pozycji na srebrze.

11
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Nowy

czy ten aktulany spadek to czyszczenie Sl czy jednak scenariusz ulega zmianie. Autorze, gdzie masz swojego SL ?

Łukasz

SL podany we wpisie poniżej.
Bodajże okolice 16,32

eranet

Pytanie prawne, XTB wprowadziło w regulaminie zapis, że po 365 dniach sami zamykają pozycję, czy to zgodne z prawem i czy da się z tym walczyć czy lepiej zmienić brokera? A co z pozycjami przed zmianą regulaminu?

eranet

18.10 na początek, chciałem wstawic obrazek, ale nie mogę

silver1.jpg
james_bedeka

Traduje od roku. Wciaz zbieram feedback od rynku, ale spekuluje na mikrolotach :) Aktualnie skupiam sie na srebrze i zlocie (- bo trendowe na H1). Czy moge poprosic o kilka slow odnosnie korelacji Gold i USDJPY? Czy slusznie zakladam ze jesli USDJPY spada to GOLD musi rosnac, a skoro GOLD rosnie to jego mlodszy i bardziej szalony brat SREBRO rowniez? A wiec USDJPY->GOLD->SILVER?

Moja strategia to sygnal na przebicie lini Kijun-Sen ze strefy usrednionych SMA 50 (High/Low ta czesc jak u Ciebie). Dzieki.