DAX Futures 28.07.2017

DAX Futures 28.07.2017

przez -
10 2634
Udostępnij na:

Dzisiaj ostatnia szansa na strzelenie 200-sesyjnej średniej kroczącej na DAX Futures, która po wczorajszej sesji przebiega na poziomie 11 834. Czy jest to w ogóle możliwe ? Generalnie oznaczałoby to spadek notowań o 2.84% w dniu dzisiejszym. Teoretycznie scenariusz możliwy do wykonania.

Wczoraj zdecydowałem się na dodanie jeszcze jednego zlecenia oczekującego sell stop na okazję wybicia tygodniowych dołków. Dołki nie zostały wybite, a zlecenie zostało, co za tym idzie może nastąpić lekki poślizg cenowy w realizacji związany z potencjalną luką otwarcia. Jeśli ta luka nie będzie jakoś szczególnie duża, nie wpłynie na spekulację. W przypadku otwarcia 50-100 pkt poniżej 12 140, wtedy wyjście ze spekulacji równo po otwarciu rynku.

Presja podażowa na rynku jest, więc kto wie… może już dziś zrealizuje się cel kampanii spadkowej na DAX Futures.

W USA indeks SKEW wyskoczył dość dynamicznie powyżej poziomu 140 pkt, przy równoczesnym dynamicznym wyskoku indeksu VIX. Tym samym amerykańskie instytucje oczekują wzmożonej aktywności w postaci 40-60 pkt ruchu w jedną ze stron.

Dla ruchu w dół, najlepszym dla mnie momentem wyłapania potencjalnego spadku o wspomnianym zasięgu na S&P 500 Futures, będzie zajęcie pozycji krótkiej na wybiciu wczorajszych dołków.

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "DAX Futures 28.07.2017"

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

Dawid zostajesz z tymi wszystkimi S na weekend?

Można Pana prosić o podsumowanie strategii?:-)

Dawid, a po dotarciu do 200 SMA pakujesz się w Lki ?

Dawid a czemu napisałeś „dzisiaj ostatnia szansa” na strzelenie średniej? Wychodzisz z kampanii z końcem tygodnia czy jak?

Dzień Dobry. czy Pan prognozuje wzrosty.

wpDiscuz