Jesień na rynkach

Jesień na rynkach

przez -
31 3300
Udostępnij na:

Już w najbliższy piątek rozpocznie sie giełdowa jesień na rynkach, czyli zakończy sie obecna seria kontraktów terminowych i przywitamy się z serią grudniową. Jaka to była dotychczas seria ? Zdecydowania najgorsza pod względem performance kontraktów terminowych. Oczywiście do końca serii zostało jeszcze 5 sesji, jednak jakiś szczególnych fajerwerków nie oczekuję, czyli ruchu o co najmniej 70 pkt w górę, aby performance kontraktów poprawił się.

Z punktu widzenia średnich kroczących i interwału D1, nie widać nic szczególnego.

Jedyny setup, który obecnie teraz mam na S&P 500 Futures, to wybicie szczytu z piątku (08.09.2017) jako sygnał do wyjścia z pozycji krótkich i przekręcenie się na L.

Od dołu to oczywiście piątkowy dołek jako ewnetualna, dodatkowa pozycja krótka. Choć nie wiem, czy będę zwiększać zaangażowanie w pozycjach krótkich na S&P 500 Futures.

Na ten czas S-ki w portfelu i czekam na rozstrzygnięcie.

Dodaj komentarz

31 komentarzy do "Jesień na rynkach"

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

[…] posiadaczy potencjalnych pozycji długich z przedstawionej ostatnio strategii – Jesień na rynkach – sytuacja jest komfortowa. BE, lub realizacja zysku lub puszczenie pozycji na potencjalny […]

Czy ktoś może podać linki do innych blogów o tej tematyce, bo tu się już zupełnie nic nie dzieje. Szkoda, bo blog był super i się marnuje, bardzo szkoda. Gospodarz z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem …widocznie nie jest mu taki blog już potrzebny…szkoda…

Patryk nie ma innych blogów, takich jak ten – ten jest naj…, ale jak coś znajdziesz równie dobrego to wróć tu i się pochwal.

Ludzie, spokojnie. Czy nie zdarza się Wam być zajęty czymś innym? To tylko giełda.

jakieś opory, wsparcia tygodniowe chociaż, nikt nic

Wylicz sam! Daj trochę od siebie, nie licz na gotowe! K.

Co tu taka cisza, nikt nic nie pisze a to sobie rośnie i rośnie.Mij poziom 12600 to chyba mało, bo jutro do sięgnięcia.Czy ktoś jeszcze sądzi że jednak 13000 lizna zanim spadną?

@Dawid-taki of topic…
Czy przez przypadek nie udzielasz się gdzieś indziej? Chodzi mi że mało wpisów… zero komentarzy od stałych użytkowników jak teraz…

do 12600 do czwartku mogą dociagnac

Dawid, a jak SILVER? chyba jednak bedzie te 20 com? i pewnie i duzo wiecej, jak daxy poleca na 11 tys( a potem to juz i na 10-9-8? ) , dolar na 3 , euro/usd 1,25 itd….

witam mam pytanie do Dawida i innych szanownych inwestorów jak na chwilę obecną widzicie sp500 -jestem powiem szczerze mocno zaskoczony dzisiejszym optymizmem na futures! już od dłuższego czasu występują spore dywergencje na wielu wskaznikach a usiaki prą w górę bez opamiętania nie robiąć sobie nic z tego ./hossa trwa już od przeszło 9 lat !! -pozdrawiam

Szanowny Gospodarzu czy już wsiadłeś do pociągu zwanym Dax.

Dawid a z skąd Tobie wychodzi że daxisko spadnie do końca roku poniżej 11000 pkt?

Jakoś nie mogę się doczytać żeby Dawid gdzieś pisał że dax do końca roku spadnie poniżej 11000.

Mam pytanie j srednie da na wykresie dax 50,10 SMA high , low oraz close?
dziekuje

Witam Dawidzie,

Jeśli można, jak widzisz parę USD/PLN w średnim terminie. Czy należy się spodziewać jeszcze niższego kursu?

Pozdrawiam
Artur

wpDiscuz