Koniec tygodnia na DAX Futures

Koniec tygodnia na DAX Futures

przez -
15 3082
Udostępnij na:

DAX Futures

Czwartek przyniósł realizację zysku w kampanii DAX Futures Swing Short H4 w postaci 258.5 pkt. i stosunkiem ryzyka do zysku na poziomie 1:2.06.

Kampania mean reversion nadal w grze. Zlecenia SL przestawione w zysk. Take profity dla 4 pozycji ustawione na poziomie 12 933. Po potencjalnym zejściu do poziomu 12 933, zostanie tylko jedna pozycja. W przypadku, gdyby rynek chciał zejść jeszcze niżej, zastosowanie będzie mieć plan opisany w artykule „Dirty trading”, czyli będą dokładane kolejne pozycje.

Rynek w tej chwili buduje negatywną strukturę pivotową z potencjalnym celem 13 088 w tym tygodniu, czyli dzisiaj.

Na S&P 500 Futures bez zmian, aczkolwiek pierwsze podejście wyleciało na stop loss. Jeżeli rynek do poniedziałku nie wyjdzie powyżej strefy 10-SMA wtedy pozycja krótka będzie miała potencjalny cel 45-50 pkt. niżej, na strefie cen uśrednionych 50-SMA.

15
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Nowy

mam pytanie mam brokera BOŚ Bossa Fx czy polecacie coś innego lub jakieś opinie. Denerwuje mnie to że wyłaczają DAX codziennie o 22. I drugie pytanie czym się ośmiesze ale wolę dopytać czy ustawiając Stop Sell broker dostaje zlecenie uruchomienia zlecenia S ?

Latte

Wycięcie SL i wzrosty ciąg dalszy ? DAX pociągnie jeszce w górę bo nie ma chętnych na spadki ani na Azji ani w US

Bartosz

Czesc. Ladny trade w strategii h4 swing short. Powiedz-jak to rozgrywasz w sensie przestawienia na BE (w ktorym miejscu i czy zawsze tak samo) i co bys zrobil gdyby chwile przed osiagnieciem celu zawrocili do gory?… Zamkniesz z reki czy BE czy moze jeszcze w innym miejscu bys uciekl? Pozdr.

tomek

Co wskazywało na to że spodziewałeś się większego ruchu?