Rynkowe szaleństwo – DAX, S&P 500, FANG+ Futures

Rynkowe szaleństwo – DAX, S&P 500, FANG+ Futures

przez -
13 3692
Udostępnij na:

DAX Futures

Kampania mean reversion na DAX Futures zakończyła sie wczoraj sukcesem strzeleniem stop lossa na +785 pkt. zysku.

Tym samym pierwszy etap kampanii mean reversion + 1000 pkt został zrealizowany. Co prawda nie został zrealizowany w oczekiwany sposób, czyli strzeleniem take profitów na poziomie 12 933. Obecnie przystępuję do kolejnej części z potencjalnym celem na 12 709.

Zamknięcie wczorajszego dnia powyżej 13 088 nie wysłało wyraźnego sygnały do ataku na poziomi 12 825 w tym tygodniu. Niemniej do końca tygodnia jeszcze 4 sesje, więc wszystko może się zdarzyć. Dojście ceny do strefy cen uśrednionych 50-SMA jest nieuknione – jedyną niewiadomą jest kiedy to nastąpi.

S&P 500 Futures

Z teoretycznego punktu widzenia sygnał sprzedażowy na S&P 500 Futures nadal obowiązuje. Z praktycznego punktu widzenie został zrealizowany wczoraj pierwszy cel dla sygnału sell 10-SMA (low). Także w najgorszym wypadku sell został wystrzelony na BE, lub pojawiła się nowa pozycja krótka. Obecnie jestem bez pozycji i czekam na start USA, gdzie wejdę w pozycję krótką.

Rynek nie zdecydował się na wybicie strefy cen uśrednionych 10-SMA, tym samym formalnością powinno być potwierdzenie sygnału sprzedażowego, czyli zamknięcie sesji poniżej strefy cen uśrednionych 10-SMA. Zakończenie roku S&P 500 prognozowane jest na poziomie 2275, czy coś z tego wyjdzie ?

Replikacja strategii na shake-out S&P 500 poprzez opcje na indeks zmienności replikowanej nadal w plusach. Do końca strategii zostało 35 dni. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do strzelenia celów, pozycje zostaną zrollowane na kolejny miesiąc.

Oczywiście strategia zarobi bez względu na wystąpienie zawirowania na S&P 500. Jednak w przypadku zawirowania zysk będzie bardzo ciekawy.

FANG+ Futures

Kontrakty FANG+ Futures dają sobie radę całkiem nieźle, jednak za cholerę jeszcze nie są dostępne w ofercie dla mnie i mam spory problem ze znalezieniem brokera oferującego ten produkt.

13
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
6 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Darek

Dawid 12 709 z czego wynika?

eranet

wykres tygodniowy…. Potencjalnie tak to może wyglądać w długiej perspektywie, aczkolwiek cięzko tak daleko wybiegać w przyszłość…

DE30EUR - Primary Analysis - Nov-14 1950 PM (1 week).png
Artur

… a jak widzisz perspektywy dla srebra do końca roku?

eranet

cały czas złoto i srebro widzę tak, ale idzie im zajebiście ciężko… mam oba i czekam na jakies mocniejsze up… niestety póki co zostaje coś złapać i uciekać

XAUUSD - Primary Analysis - Nov-15 2014 PM (1 day).png
XAGUSD - Primary Analysis - Nov-15 2010 PM (1 day).png
Paw

Te 700 pkt to byl poinformowal ludzi ze to bylo x pozycji… by mieli swiadosc ryzyka

tomek

co to za nowa strategia na sp która i tak zarobi i co powoduje że może stać się stratna (bo z treści wpisu wynika ze nie może)

Leirak

Dawid a co jest na poziomie 12709?

Leirak

Znalazłem we wcześniejszym wpisie