After party, czyli opex

After party, czyli opex

przez -
36 3904
Udostępnij na:

Sygnał short w strategii „Swing short DAX Futures H4” przechodzi do lamusa jako pierwszy fail roku pańskiego 2018. Swoją drogą jestem pod ogromnym wrażeniem zachowania pozostałych uczestników rynku, którzy w zaledwie jeden kwartał stworzyli aż 8 okazji spekulacyjnych w tejże strategii.

dax swing short h4 After party, czyli opex

Plusem tego faila być może będzie realizacja potencjalnego ruchu powrotnego do strefy cen uśrednionych 50-SMA, którego nadal mi brakuje od momentu zainicjowania trendu spadkowego 8 lutego 2018 r.

dax trend After party, czyli opex

Tygodniowe wsparcia i opory na DAX Futures
Opory: 12 467, 12 552, 12 689
Wsparcia: 12 192, 12 107, 11 969

Tygodniowy punkt kierunkowy na poziomie 12 329.


S&P 500 Futures

Na E-mini S&P 500 Futures wszystko zgodnie z założeniem, rynek wszedł w strefę cen uśrednionych i próbuje ataków na dolne ograniczenie tejże strefy, czyli okolice 2728.
esf 1 After party, czyli opex

W tej chwili pozycje krótkie z setupu z 13 marca mają około 40 punktową przewagę nad pozycjami długimi i póki nie dojdzie do naruszenia 2763.25, nie zanosi się aby ta przewaga uległa zmianie.

esf short long After party, czyli opex


NASDAQ Futures

Kontrakty na NASDAQ 100 Futures „mean revertowały” zgodnie z założeniem. Można odhaczyć w statystykach. Dla przypomnienia, poziomem wejścia w pozycje krótkie na NASDAQ Futures w ramach mean reversion był dołek z 12.03.2018. Mówiąc krótko „szóstka w totka ustrzelona” – Ciąg dalszy: czy czeka nas zagłada?.

nq f After party, czyli opex

Nadchodzący tydzień może być dość ciekawy na „technologicznych kontraktach” z jednej strony możliwa kontynuacja spadku z drugiej strony kontynuacja trendu. I co w tym ciekawego? Duuuuuże zasięgi. Póki co pozycje krótkoterminowe pozycje krótkie z 13.03.2018 mają przewagę – także w najgorszym wypadku zysk z break even, czy innego mniej lub bardziej zaciśniętego stop lossa.

10-SMA i 50-SMA kluczem do sukcesu.


FTSE 100 Futures

U Brytyjczyków realizowany jest scenariusz trzech szczytów hossy zaprezentowany na początku lutego we wpisie Trend, czy konsolidacja?.

ftse After party, czyli opex

Jeżeli spadki będą kontynuowane i dojdzie do wybicia ostatniego dołka, realizacja zasięgu z trzech szczytów hossy, czyli poziom 6520 może nastąpić szybciej niż mi się wydaje.

ftse100 After party, czyli opex


A tymczasem w poniedziałek zapowiadają sięspektakularne przejazdy market makerów po opcyjnych grekach na wszystkich opcjach indeksowych.


Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

36
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
12 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jedrzej

Ja wiem ze to malo trejdingowe i z niczym nie zwiazane…. ale ten gosc bez koszulki i do tego ten tytul z Afterparty mnie po prostu rozbraja :D

ASPA

10 patyków zaksięgowane dzisiaj. Bedziemy kontynuowac. Pozdrawiam

poczatkujacy amator

Gospodarzu czapka z głowy!
FTSE100 to mistrzostwo swiata. nawiasem mowiac gdzie mozna poczytac o tej formacji trzech szczytow hossy ..? czy to nie jest potrojny szczyt ?. czy to jakas odmiana tej formacji ? to samo sie tyczyło megafonu na DAX o którym tez nic nie wiedziałem

Martinez

Dawid, a możesz coś więcej napisać o tych opcyjnych grekach dla dyletanta w opcjach? szczerze mówiąc wydawało mi się że to wczoraj MM powinni jeździć bo przecież opcje wygasały

Martinez

oczywiście miałem na myśli piątek nie niedziele :P

eranet

Mój scenariusz bazowy, dopóki nie zamkniemy się powyżej czerwonej…

DE30EUR - Primary Analysis - Mar-18 2352 PM (1 hour).png
ASPA
ASPA

mam odmienne zdanie co do Daxa… po pierwsze mamy formacje 3 spadających i potwierdzą to lub nie w poniedzialek zamknieciem ponizej 12158. po drugie idealnie sie to obecnie wpisuje w formacje kontynuacji ktora zaklada ze zaliczymy w 60% min. 11.800. Jesli w poniedzialek niemczuchy nie wywala z kopyta to lecim w dol

ASPA

co przy obecnej sytuacji geopolitycznej jest malo prawdopodobne zeby stad poszli do gory

Kamil

Jeśli składamy zlecenie u brokera cfd na dax to zlecenie pojawia się na rynku rzeczywistym? Rozchodzi się o sytuację, gdy ktoś składa zlecenie kupna cfd na indeks dax za kilka milionów złotych. Co dzieje się z takim zleceniem? Broker gra przeciwko nam, czy wysyła je na prawdziwy rynek?