Trzy sesje później

Trzy sesje później

przez -
9 2630
Udostępnij na:

E-mini S&P 500 Futures docierają do górnego ograniczenia strefy cen uśrednionych 50-SMA, odbijają się i tym samym w mojej strategii generuje się sygnał sprzedażowy. Generalnie możnaby powiedzieć, że wszystko zgodne z założeniem. Niemniej jednak na początku tygodnia pisałem o rozłożeniu strzelenia 50-SMA high na dwie sesje, a tu taki psikus – strzelone w trzy sesje. Nic tylko się cieszyć, iż z taką dokładnością nie jestem odpowiedzialny za strzelanie satelit na orbitę :-) Co więcej, nie do końca wierzyłem w realizację tego scenariusza, ale wiara wiarą. Obiektywizm i analiza techniczna w tradingu robią swoje.

Historia pokazuje, że po odbiciu od 50-SMA high pojawiała się jeszcze jedna sesja wzrostowa o mniejszym lub większym zasięgu. Kolejne sesje pokażą, czy obecne założenie zakończy się porażką lub sukcesem.


DAX Futures

Swingowe longi z H4 oraz zanegowanie trendu spadkowego robią swoje. Póki co bez większego zjazdu i bez realizacji zysku z pozycji długich. Shorty w gotowości na wybicie dołem strefy cen uśrednionych 50-SMA na interwale godzinowym. Oczywiście niewiadomą jest z jakiego poziomu to nastąpi. Plan jest, trzeba czekać.


Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

9
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o

[…] TVIX vs VIX Mean reversion na E-mini S&P 500 Futures […]

Łukasz

Faktycznie fest sygnał sprzedażowy się wygenerował…

tomasz

Dawid usiaki dalej szczytują i końca nie widać !- SP500 jest bardzo mocne pewnie cisną tych co mają sell /jestem bardzo ciekaw na jakim wolumenie ta zwyżka się odbywa ?mam jakieś przeświadczenie że odwrót jest bliski … co o sytuacji na sp500 myślisz ..-pozdrawiam

tomek

Dawid dax dzisiaj to banana republic czy mi tylko tak wyglada

niedźwiadek

yeees będzie bęc :-)