Bliżej celu

Bliżej celu

przez -
17 2659
Udostępnij na:

Jak do tej pory handlujący DAX Futures nie zaskoczyli mnie jakoś szczególnie i notowania zbliżają się do wrześniowego celu 11 800. Czy poziom ten zostanie strzelony w ciągu kolejnych 9 sesji? Czas pokaże. Historia natomiast pokazuje, iż wielokrotnie dochodziło do odwrotów w bliskości moich celów.Także tego… trza być czujnym :-)

Jeśli chodzi o okazje do pozycji długich na potencjalne cofnięcie i wypracowanie kolejnego niższego szczytu w panującym trendzie spadkowym, będę takowe wyłapywać na podstawie strategii swing long DAX Futures H4.

dax futures long Bliżej celu

Tak jak wspominałem w ostatnich analizach DAX Futures, pomocne mogą się okazać reakcje cenowe na miedzi, które „wspierały” spadek DAX Futures. W tej chwili miedź nieznacznie odbija, więc kto wie… Oczywiście korelacja nie trwa wiecznie, ale tak czy siak kolejne podbitki mogą „wspierać” potencjalną pozycję długą na DAX Futures w strategii swing long H4.

miedz Bliżej celu

Negatywna struktura pivotowa wypełniona w 100% i mocno nadszarpnięta.

Z perspektywy mean reversion, czyli co spadnie to wzrośnie i co wzrośnie to spadnie….

Naruszenie dzisiejszego szczytu być może wykorzystam do wyłapania tego zjawiska rynkowego.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa

Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

17
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
6 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jan

Czy możesz wyjaśnić jaka motywacja stoi za celem 11800? Po przebiciu 12105 jedyny obszar wsparcia jaki widzę to 11700. Z góry dzięki za odpowiedź.

Maciej

Jak widzisz na tą chwilę S&P? jakie poziomy dla pozycji długich i krótkich?

Mateusz

Dawid przestawiasz poziom sl na dax?

Olo

Co ty z tą miedzią i daxem? Korelacja czego? Kartki i ołówka?

Czarny

Adam sory że odpisze, bo to pytanie do Dawida, ale weź to na logikę. Jeśli wiedzą jak zarabiać na forex to po co im szkolenia. Czytasz bloga Dawida i wiele możesz nauczyć się za darmo. Tak myślę ja. Może kto inny się wypowie. A może to nie temat na tym blogu. Pozdrawiam

Czorcik

Może wiedzę posiadają, ale jaj nie mają.Teoria swoje, a życie swoje. Żeby zarabiać duże pieniądze trzeba mieć wiedzę (to nie podlega dyskusji), ale też i psychikę żeby wejść w odpowiednim momencie za dużą kasę. Oni wolą skubać kasę od innych ludków, a nie ryzykować swoją.To jak z dyrektorami w spółkach czy pseudo kierownikami-daj im odpowiedzialność straty własnego majątku to zobaczysz jakie są z nich „cwaniaczki”!!!