Złota jesień na rynkach

Złota jesień na rynkach

przez -
24 3151
Udostępnij na:

Handel na DAX Futures ponownie w kluczowej fazie. W piątek notowania zbliżyły się na 83 punkty do wyznaczonego celu. Stop loss dla pozycji krótkich na DAX Futures przestawiony na poziom 12 050 i 12 055, co da zysk wielkości 1630 punktów. Czyli hit or run.

W strategii dax futures swing long h4, najbliższa okazja do pozycji długiej po wybiciu poziomu 12 058 na H4. Czyli zamknięcie świecy H4 powyżej tego poziomu.

Tygodniowe wsparcia i opory na DAX Futures
Opory: 12 270, 12 392, 12 590
Wsparcia: 11 875, 11 753, 11 556

Punkt kierunkowy na ten tydzień na poziomie 12 073. Także z tej perspektywy zlecenia SL i ewentualna aktywacja swing longa zdają się być idealne dla mnie.

Na amerykańskim rynku bez zmian. Pozycje krótkie na grudniowej serii E-mini S&P 500 Futures i wrześniowych FANG+ pozostają bez zmian.

Strategia opcyjna na VIX Futures pozostaje również niezmieniona

Jeśli chodzi o handel na wysokiej dźwigni, gdzie uskuteczniany jest typowy intraday, podchodzący nawet pod skalping, sytuacja prezentuje się następująco:

Na koncie dokonałem 5 wypłat (jedna wypłata 200 USD na osobne konto me too trader’a w wersji 4.0)

Na osobnym koncie mt4 handlowane są tylko eur/usd, usd/jpy i gbp/usd.

Handel na obu rachunkach będę uskuteczniać do końca września i to już raczej okazyjnie. Jakoś nie przemawia do mnie możliwość zlewarowania się 500x.

24
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
9 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
drdax

Obserwujemy spadek w bulli AAII w USA. 1% spadku S & P500 = 10 punktów spadku, jest to bardzo duzy spadek, a wiec odrzuca wszelkie scenariusze upadku w USA w krótkim terminie….

Spektrum upadku po wyjściu z kanału długoterminowego DAX oddaliłoby się zatem.

Krótko mówiąc, na pytanie „czy rynek niedźwiedzi rozpoczął się w Europie?”, tak ale jeszcze w góry ida…. Ja decyduję się na yoyo przez kilka tygodni (2-3)

bullishbearishh.jpg
Justyna

Świetne są Twoje analizy, szkoda że tak rzadko piszesz.

Adam

Gratuluję celu i konsekwencji

Mateusz

Cześć Dawid. Czy Twoim zdaniem spadki na US 500 , które obecnie widzimy mogą się przerodzić w coś większego np 2800 lub 2700 pnkt. Widzę że grasz S a co uzasadnia takie podejście u Ciebie do tego indeksu. ?

Wilk

Dawid-jaki target wychodzi Tobie ze strategii Swing Long?

Adam

Dawid, czytałem ostatnio Twoje krytyczne wypowiedzi o certyfikatach turbo z ing. Certyfikaty nie podchodzą pod nowe zasady lewara i są bardzo konkurencyjne do zwykłego cfd. Czy rzeczywiście nie ma sensu handlować za pomocą certyfikatów na przykład na dax? Z góry dziękuję za odpowiedź.

drdax

JEST WIELKIE PRAWDOPODOBIEŃSTWO IZ wchodzimy już w wielki cykl korekcyjny w a-b-c po ukończeniu 5 głównych fal zwyżkujących.

W takim przypadku oznacza to, że będziemy nadal spadać w nadchodzących dniach i tygodniach (fala 3 a).
Byłoby to zgodne z domniemaniem rozpoczęcia bessy, która zaczyna się bardzo często od szoku psychicznego. Spojrzec prosze na cac 2007

cac2007.jpg
daxdaily2018-19.jpg
diamant 2018.jpg
Seba

Jak na dax miało być

Seba

Hej Dawid jaka strategia na waluty intraday podobna jak dać średnie z pivotami czy może coś innego?