Poranne zejście

Poranne zejście

przez -
6 2736
Udostępnij na:

Indeksowe kontrakty terminowe oficjalnie zrolowane na grudniową serię, a tydzień na DAX Futures rozpoczyna się od luki, wypełnienia luki i ponownego zejścia na sesyjne minima. Handel powinien dzisiaj przebiegać spokojnie bez większych rewelacji. Gdybyśmy jednak mieli oczekiwać wzmożonej reakcji po którejś ze stron rynku, bardziej nastawilibyśmy się na akcje podażowe.

Kampania swing long z niekorzystnym stosunkiem ryzyka do zysku zamknięta. Nie znaleźliśmy również wsparcia, czy potwierdzenia dla tej kampanii wzrostowej na notowaniach miedzi.

miedz 1 Poranne zejście

W tej chwili kontynuowane jest to co od kilku miesięcy wychodziło najlepiej, czyli kolejna kampania spadkowa. Miedź jako proxy daje nam większy komfort w tej kampanii. Handel na wrześniowej serii tylko do czwartku, chyba że wcześniej zostaną strzelona u nas zlecenia stop loss.

Kampania spadkowa na FANG+ Futures oraz strategia opcyjna na VIX Futures dosyć ładnie działają na profit naszego „amerykańskiego portfela” i rekompensują obecny ujemny wynik z pozycji na E-mini S&P 500 Futures.

usa Poranne zejście

usa vix Poranne zejście

Pozycje zostaną utrzymane do końcówki listopada.

W tym tygodniu również kolejny re-balans portfela technologicznego, który od początku roku radzi sobie całkiem przyzwoicie. Jednak spółkach LiveChat SA nie spełnia dalej naszych wymogów i w związku z tym należało się jej pozbyć.

6
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wiola

Panie Dawidzie, czy jest jakiś polski broker gdzie można tradować na fang+ ? sp500 -0,6%, nasdaq -1,1% a fang -2,2%. U jakiego brokera Pan handluje?

frans

Polecam zerknąć na złoto. Kiedy wpis o short volatility?

tomasz

nie ma co zerkać trend w dół /zresztą nie wiem co masz na myśli