Aktywność na NewConnect – KK Herbal

Aktywność na NewConnect – KK Herbal

przez -
28 2002
Udostępnij na:

Skaner aktywności na spółkach notowanych na polskim rynku NewConnect wskazał na ponadprzeciętny wzrost zainteresowania spółką KK Herbal SA, która wskoczyła do „Top 50” najczęściej obserwowanych spółek. Pierwsze miejsce nieprzerwanie okupowane jest przez Farm 51.

nc activity Aktywność na NewConnect   KK Herbal

Zainteresowanie KK Herbal SA wynika z transakcji dokonanych przez prezesa spółki prezesa oraz akcjonariusza spółki w dniu 3 stycznia 2019 r. Jak można dowiedzieć się z komunikatu, doszło do dwóch transakcji zakupowych 400 000 akcji oraz 600 000 akcji.

Zawiadomienie nr 1 o zmianie posiadanego udziału
Zawiadomienie nr 2 o zmianie posiadanego udziału

Wprowadziło to nieco ożywienia na walorze, który od wielu lat znajduje się na dołkach.

kkh Aktywność na NewConnect   KK Herbal

Jednak trzeba zaznaczyć, że gdyby nie transakcje, „marazm” być może pozostałby na niezmienionym poziomie. Tak, czy inaczej spółkę dodaję do obserwowanych. Na ten czas nie posiadam żadnych akcji spółki KK Herbal SA.

Działalność spółki nie jest mi jakoś szczególnie bliska, więc ciężko mi o konkretną ocenę porównawczą wyników finansowych.

28
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
8 Comment threads
20 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Andrzej

witam, na razie pump, do 2625 to cel minimum. I pump będzie do ogłoszenia „sukcesu” negocjacji. Schemat jak przed G20. Algo ustawione na wzrost. A potem – Dawid czuje spadki to powie kiedy.

Patrycjusz

podoba mi sie fakt ze te wzrosty sa spokojne, tak wyglada zdrowy trend wzrostowy.
sygnaly przeciecia srednich wykorzystuja mean-reversion, w tym wypadku counter-trend do trendu spadkowego, na razie spokojny wzrostowy.

Andrzej

zobaczcie sentyment na XTB. 70% obstawia spadki w USA, wg mnie za wcześnie. I ekipa GS MS ML JPM ciągnie w20 do góry.

tomek

zdaje się że trzeba odnotować pierwszy minus dla irracjionalności rydex

Tom

oni zostali tyle razy „zrobieni”, że w końcu może się nauczyli ;)

Andrzej

od 3 dni wyprzedawane są TNote’y (rośnie oprocentowanie), czyli uwalniana jest kasa z obligacji.

Andrzej

no i stanęli koło 2570, miotają się okrutnie. Wszystko zależy w krótkim terminie od newsów z negocjacji z Chin. Sentyment na XTB 2/3 na spadki indeksów w USA, na DAX 1/2. Patrząc na VIX to rajd up w USA chyba się jeszcze nie skończył. Dziś AUD porusza się też w rytm indeksów USA. Jakbym miał pistolet przy głowie to chyba dalej L, niezależnie co tam wynegocjują to DT będzie to chciał sprzedać jako sukces. I do czasu ogłoszenia tego „sukcesu” to raczej L. Tak jak G20. A potem może być już różnie. Ale to się zobaczy po newsie o „sukcesie”… Czytaj więcej »

Patrycjusz

comparic wylicza pivoty na daxie w oparciu o notowania cfd ktorych sesja trwa od 8:00 do 22:00, zastanawia mnie dlaczego brokerzy cfd nie dostosowali sie do wydluzenia godzin handlowych na dax futures przez eurex i nie dostosowali instrumentu, przynajmniej wiem o ikstebe.

Filip

W XTB mają to jako DE30 cash

tomek

Zgadza się w Xtb jest ale tylko dla xstation na Mt nie ma choć zupełnie nie rozumiem dlaczego, co to za różnica ?

Filip

Niestety nie mam pojęcia

Andrzej

XTB promuje XStation, pewnie dlatego że zarabiają więcej kasy niz na MT4. No i DECash sa ujemne swapy w obie strony i to dość spore… plus spory spread w nocy. Nie polecam, strzyżenie owieczek

Filip

Pełna zgoda. Koszty z rodzaju koszmarnych.

Andrzej

na SP stanęli na 2565. I to opór wynikający z :
a/ 50% Fibo
b/ równości fal korekcyjnych

FUS500.H1.png
tomek

Nałóż to samo na indeks + fibo z 29….. troszkę inaczej wychodzi

Andrzej

pokaż, chetnie zobaczę

tomek

Hmm na telefonie nie bardzo ale zerknolem rano na stooqu i coś koło 2575 było 38 i 50 fibo sprawdzę wieczorem ,zresztą nie napisałem żeby podważyć tylko żebyś sprawdZil bo Ty cfd patrzysz zdaje się a ja index

jankes

„Spekulant” to chyba nie do końca tak jest, że prezes dokupił w dwóch transakcjach 1 000 000 akcji. Prezes Krzysztof M zakupił tylko 400 000 szt. jednocześnie zwiększając udział do23,63%. Pozostałe 600 000 szt. Akcji zakupił Mateusz M. zwiększając udział w akcjonariacie do 11,57%. I tak szczerze mówiąc trochę dziwnie to wyglądało bo akcje poszły w dwóch transakcjach. Dziwnie to wyglądało do teraz bo przed chwilą pojawił się komunikat comment image) i okazało się że odkupili akcję od drugiego największego udziałowca pana Adama Ł. I stąd wzięły się te ponadprzeciętne obroty.

marek

Mozna prosic o link do tego skanera?