DAX Futures 12 253

DAX Futures 12 253

przez -
80 4158
Udostępnij na:

Mój cel dla DAX Futures na serię marcową znajduje się na poziomie 12 253. Tym samym pozostało mi jedynie znaleźć odpowiedni moment do rozpoczęcia kampanii wzrostowej na kolejne 3 miesiące. Najbliższym takim momentem będzie wybicie poziomu 10 985.

Wybicie poziomu 10 985 spowoduje wejście kontraktu w strefę cen uśrednionych 50-SMA, co za tym idzie zwiększy się szansa na kontynuację wzrostu bez cofnięcia i wyprowadzenie korekty trendu spadkowego, w którym znajdują się obecnie DAX Futures.

Odbicie od strefy cen uśrednionych 50-SMA będzie dla mnie sygnałem do znalezienie okazji do wejścia w pozycję długą z niższych poziomów i być może dojdzie do nieznacznej rewizji poziomu docelowego.

Podobnie dla sytuacji, w której uczestnicy rynku zdecydują się na kontynuację spadków przed wybiciem 10 985.
Dobrą okazją do wyłapania potencjalnego ruchu w górę, mógł być sygnał w strategii DAX Futures swing long H4 – jednak z uwagi na moją nieobecność na rynku, nie został on wykorzystany.

W tej chwili handel odbywa się w ramach pozytywnej struktury pivotowej i kto wie, może jeszcze w tym tygodniu pojawi się poziom 11 117.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.

Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

80
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
25 Comment threads
55 Thread replies
16 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors