Powrót do żywych

Powrót do żywych

przez -
7 1320
Udostępnij na:

Kilka strzałów z defibrylatora i wracamy do żywych po dwudniowej przerwie spowodowanej wypatrywaniem niedźwiedzi w kanadyjskiej dziczy przez właściciela domeny.


DAX Futures

Notowania DAX Futures zbliżyły się na 58 pkt do górnego ograniczenia pozytywnej struktury pivotowej. Rynek nie zdołał pociągnąć wyżej, a to plus kilka innych sygnałów (jak informowaliśmy wczoraj na twitterze) wskazywało, że czwartek będzie najbardziej zmienną sesją tego tygodnia. Jeśli piątek okaże się spokojny, możemy sobie jedynie pogratulować.

Kampania wzrostowa pozostaje bez zmian.


S&P 500 Futures

Póki co bez większych kampanii średnioterminowych. Za to kampanie intraday szaleją. Gdybyśmy nie urlopowali się od zakończenia kampanii 6 grudnia moglibyśmy zyskać 238 pkt. Bo tyle wynosi performance strategii w oparciu o naruszenia strefy popytowo-podażowej, a co najważniejsze podejmowane ryzyko jest stosunkowo niskie.

es intra Powrót do żywych

Dzisiaj również pojawił się ciekawy setup short w tej strategii i można było odciąć co nieco.

short es Powrót do żywych

Warto też wspomnieć, iż za 2 tygodnie pojawi się konkurencja dla handlujących zmiennością i VIX. Na rynek wchodzą opcje na SPIKES index. https://www.miaxoptions.com/spikes/overview

No nic. W dalszym ciągu jesteśmy w szoku po strzałach z defibrylatora (a szczególnie Dawid), więc na większy komentarz trzeba będzie poczekać do jutra. Tak tylko dajemy znać naszym fanom, fankom, psycho fanom, tytanom spekulacji, mistrzom marketingu, youtuberom, młodej polskiej inteligencji alternatywnej, trollom, hejterom, że jesteśmy :-)

Ps.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.
Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

7
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
4 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Monika

jaki up ??? Zjezdzamy na 10500. Dziwne ze widzicie wzrost

Michał

Super, że stronka już działa… bo zaczynałem się już martwić:)

niedzwiadek

już są, więc czas na odbicie na dax :-) a tak poważnie, sądzę, że jeszcze dziś wieczorem powolny wzrost i jutro kontynuacja up

EsPi

Rynki źle odebrały brak waszej obecności. Nie róbcie tak więcej :)