E-mini S&P 500 z sygnałem sprzedażowym

E-mini S&P 500 z sygnałem sprzedażowym

przez -
18 2298
Udostępnij na:

E-mini S&P 500 Futures na dzień przed rolowaniem wychodzą poniżej strefy cen uśrednionych 10-SMA i tym samym generuje się sygnał sprzedażowy, który może być początkiem czegoś większego ruchu w dół. Może również okazać się – jak miało to miejsce rok temu – sygnałem fałszywym.

Czy short z otwarcia serii terminowej to był dobry pomysł? Trudno określić, w najgorszym wypadku poleci na break even i być może coś z intraday da lepszą cenę.

ESH9 D1 E mini S&P 500 z sygnałem sprzedażowym

Okres rolowań S&P 500 Futures to okres aktywności traderów wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, więc mogą dziać się tu cuda. Nie nastawiam się jakoś szczególnie na sukces tego sygnału. Aczkolwiek jeśli uda się rozjechać psychologiczną barierę 200-SMA, wtedy oczekuję i celuję w zejście o około 160 pkt od ostatnich szczytów.

W strategii intraday standardowo dwa poziomy.
Na serii czerwcowej long powyżej 2798, short poniżej 2786.75.
Na obecnej serii long powyżej 2786.50, short poniżej 2775.50.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.
Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

18
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
7 Comment threads
11 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Orno

Jutro być albo nie być dla niedźwiadków. Payrolle i nieruchomości od Jankesa. Chyba postoję z boku i popatrzę na niemiecki targ jak zachowa się po tych danych. Dzisiaj amerykański grizzli chyba spał. Byk kontroluje podaż, a jak większe oferty wskakują to zrzuca, żeby grizzli nie wszedł w szorta. Taki grubas grający na spadek musi być mocno zmotywowany do działania, aby światu pokazać, że zasłużył na miano grubasa. Obecnie chwalenie się dzisijeszym spadkiem w CV byłoby dla takiego grubasa w pewnym sensie kpina wobec samego siebie, pomimo tego że jankes spadł. Ale za sam spadek tytuł grubasa się nie należy, bo… Czytaj więcej »

Wiara

Dzięki za sygnał, dzisiaj mistrzowsko prawie 40 punktów. Nie miałem longów i nie sprzedawałem, ale wziąłem shorta i teraz go zamknąłem po 40. Super !

Jarek

Dax oczywiście bez zmian 12253?