Zakończenie kampanii wzrostowych

Zakończenie kampanii wzrostowych

przez -
35 2480
Udostępnij na:

1189.5 punktów tyle zostaje dopisane do trzeciej z rzędu udanej 3-miesięcznej kampanii na DAX Futures. Mimo iż kampania udana to model nadal się myli. W pierwszej kampanii zabrakło niespełna 60 pkt. W drugiej cel został przestrzelony o prawie 600 pkt. A na obecnej zabrakło nieco ponad 550 pkt do strzelenia celu. Także jest jeszcze nad czym popracować lub zostawić tak jak jest.

Kampania ta różniła się znacząco od poprzednich, w których dominowało aktywne zarządzanie pozycją, ale też było to znacznie łatwiejsze z uwagi na wysoką zmienność podczas spadków. Z resztą sam wynik pokazuje to idealnie. 1189.5 pkt przy aktualnie niespełna 7000 pkt wyrobionych od czerwcowej serii z 2018 r.

Jedyne co być może ucieszy to oczekiwane rozliczenie serii powyżej poziomu 11 400 w dniu jutrzejszym.

Kolejna kampania na DAX Futures już za około 2 tygodnie.

Dodatkowo dzisiaj zamknąłem krótkoterminową kampanię wzrostową z 08.03.2019 na E-mini S&P 500 Futures po 2816, co daje 76 pkt + przeładowany shotgun na opcjach VIX Futures z terminem wygaśnięcia na lipiec 2019. Ale o tym w osobnych wpisach.

W strategii intraday na E-Mini obecnie pozycja krótka z poziomu 2813.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa

Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

35
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
14 Comment threads
21 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Filip

Nie obrazę się teraz na powtórkę z końca października :) po tak ładnym wzroście domagam się karmy dla miśków!

Trans

To nie koncert zyczen…

Program był emitowany w weekendy, w programie prowadzący programu składali życzenia od najbliższych rodzin, gdzie też do życzeń była dołączona piosenka. Charakterystycznym wyglądem programu były posadzone kwiaty obok prezentera.

W latach 80. sobotnie Koncerty Życzeń były emitowane dla honorowych krwiodawców, w niedzielę były też emitowane koncerty życzeń dla poszczególnych ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej.

Michał

$VXV:$VIX utrzymywało się w ostatnim tygodniu >1.10, czy taka sytuacja moze generować sygnał sprzedażowy? Czy przy takiej „konsolidacji” tego wskaźnika sugerujesz się nim?

Waldek

czy na serii czerwcowej spodziewasz się kontynuacji wzrostów?

Marcin

Gratulacje wyniku! Bazujesz na jakimś modelu w swoich projekcjach? Skąd takie, a nie inne targety? Jestem ciekaw skąd to bierzesz. Oczywiście nie musisz zdradzać wszystkiego jeśli nie chcesz, tylko na jakiej podstawie budujesz takie przekonania?

michal

będziesz dopierał S dzis nadal ?

Jedrzej

ROwniez gratuluje i czekam za 2 tygodnie na nowe targety :)

Waldek

jaka będzie następna seria?

Tomasz

A czy była pozycja długa w strategi intraday na E-Mini z poziomu 2821.25?

Filip

Ja uwazam ze wynik jest bardzo dobry. Raczej nierealne jest liczyć ze trafisz w 100% i to jeszcze regularnie.
Gratulacje. Ja dziś ok 9 zamknąłem wszystkie L. Obecnie pozostały S z celem poniżej 10k. Ile dokładnie nie wiem. Wystarczy 9900/9800 i tez zaczynam urlop.
Czuwaj!

Seba

Można by wręcz powiedzieć iż model zadziałał w 100% tylko przebicie grudniowe było anomalią. Pozdro ;) liczysz dalej na 10900 w Long term ?

Michal

Gratki wyników, jesteś the best:)

Łuki

Dawid, dax zamknięty – czemu dziś? Nie liczysz na wzrost jutro do rolowania?

Kamil

To że model się myli nie zmienia faktu że daje wyniki o jakich wielu może pomarzyć. Gratuluję udanych romansów. I życzę kolejnych.

michal

myslisz ze poziom 2820-40 jest na tą chwile nieosiągalny ?