DAX Futures 12 745

DAX Futures 12 745

przez -
18 3852
Udostępnij na:

Rozpoczęła się kolejna kampania wzrostowa na DAX Futures, tym razem celem jest poziom 12 745 na czerwcową serię. Jest to pierwszy cel, który w każdej chwili może ulec zmianie. W długim terminie nadal w zasięgu 9 817, ale póki co nie pozycjonuję się pod ten poziom. Jak wspominałem w październiku, sięgnięcie tego poziomu może zająć nawet kilkanaście miesięcy. Być może będzie to cel na Q3 2019.

Na tę chwilę pozycja długa z poziomu 11 605. Stop Loss na poziomie 11 280, który będzie sukcesywnie podnoszony wraz z potencjalnym wzrostem notowań.

Wejście w pozycje zbiega się również z wybiciem górą strefy cen uśrednionych 50-SMA na czerwcowej serii DAX Futures.

fdax DAX Futures 12 745

Dołożeniem do pozycji długiej DAX Futures będzie wybicie 200-SMA.

Tygodniowe wsparcia i opory na DAX Futures
Opory: 11 583, 11 650, 11 759
Wsparcia: 11 365, 11 298, 11 189

Pivot na poziomie 11 474.


Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem oraz obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.
Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

18
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
7 Comment threads
11 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Filip

Czołem ! Pamietam ze kiedyś wiazaliscie ceny miedzi jako wskazówkę dla Dax. Czy nadal to bierzecie pod uwagę? Chwilowo miedź dołuje.
Pozdr

Marek

Hmm…coś mi tu nie gra? 12745 na dax w drugim kwartale czyli czerwcowa seria ale prawie w tym samym czasie bo do 17 lipca zwała na s&p gospodarzu jak to poukładać ze sobą?

Marzena

Fajnie ….cel 11745 już blisko . Ja niestety (chyba ) dzisiaj shortowa. Jakoś tak mi się poskładałalo, ze ugrzęzłam „na krótko „ i liczę, ze za bardzo się nie pomyliłam . Inaczej sl strzeli i żal ściśnie conieco ;)

Sławek

Marzenko zobaczcie jaki volumen na kasowym S&P grubasy się wysypały… na szczycie taki volumen mówi o jednym :) wszyscy dobrze wiemy

sp500.jpg
Miquel Malaga

Jak w strategii intraday traktujesz luki?

Deser

Po wpisie wszyscy czytelnicy polecieli kupować kontrakty na niemieckiego Daxa, a jutro Spek napisze ze to prima aprilis i najpierw zobaczymy 9800 ;-)

Gryzli

Jeśli o mnie chodzi, to po cichu liczę na formację potrójnego szczytu na takim S&P. W sumie to dużo już nie brakuje. Jeśli ta formacja wypali tak jak zakładam, to poziom 9800 na Dax będzie jedynie formalnością. Ale to tylko taka wizja ewentualnego scenariusza spadkowego. Póki co trzeba korzystać z długich pozycji ile się tylko da.

Tomasz

Jak interpretować ten wykres? Próbowałem dopytać sie na trading club szczecin ale zostałem wyrzucony z grupy, bo poprosiłem o wyjaśnienie tego zapisu: ”Innymi słowy – swing do góry w celu aktywacji pełnej ceny opcji i wyklarowaniu ilości faktycznej zleceń w tych miejscach – oraz zejście, aby pozycje te zwyczajnie na siebie nie zarobiły”

Czy moge prosić o wyjaśnienie czym jest:

1) aktywacja pełnej ceny opcji?
2) wyklarowanie faktycznej ilości zleceń?
3) zejście, aby pozycje na siebie nie zarobiły?

Nie jestem jakiś dobry trader na opcjach, ale jakieś pojęcie mam.

Capture.PNG