VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym

VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym

przez -
8 1652
Udostępnij na:

W strategii VXV:VIX na S&P 500 Futures pojawił się sygnał sprzedażowy na 11-12 listopada generowany poprzez zamknięcie tygodnia powyżej bariery 1.25 – VXV:VIX i S&P 500 Futures.

Jest to drugi sygnał sprzedażowy w tej strategii od 5 stycznia 2018 r.

vxvvix 1 VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym


   
I wariant

Strategia zakłada wejście w pozycję krótką na E-mini S&P 500 Futures po otwarciu rynku kasowego w USA.
Stop loss: ATR(60) x3 dla interwału H1.

Wyjście ze spekulacji:

Po 2 sesjach lub przejście na wyższy interwał z przestawieniem zlecenia stop loss na break even, po spadku przekraczającym ATR(60) x3 dla interwału H1.


II wartiant

Strategia zakłada wejście w pozycję krótką na S&P 500 Futures po otwarciu rynku terminowego w USA.
Stop loss: ATR(60) x3 dla interwału H1.

Wyjście ze spekulacji:

Po 2 sesjach lub przejście na wyższy interwał z przestawieniem zlecenia stop loss na break even, po spadku przekraczającym ATR(60) x3 dla interwału H1.


W tym rozdaniu nastąpi rozegranie mixu wariantów I i II, czyli pozycja krótka na otwarciu rynku terminowego w poniedziałek i dołożenie do krótkiej po starcie rynku kasowego w USA. Druga pozycja o połowę mniejsza od początkowej.

W przypadku strzelenia stop loss w poniedziałek, pozycja krótka zostanie wznowiona we wtorek.


Na stronie spekulant.com.pl obowiązują pewne zasady dostępne TUTAJ. Przestrzeganie ich jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku korzystania ze strony.

Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem i w konsekwencji obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.
Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

8
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
3 Comment threads
5 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fan bloga

Kolejna ciekawostka
Nice 1.6 Spiral Fib relationship

Aug 25, 1987 High + 4,595 days = Mar 24, 2000 High

Aug 25, 1987 High + 7,352 days = Oct 11, 2007 High

Aug 25, 1987 High + 11,763 days = Nov 8, 2019 High?

4,595 x 1.6 = 7,352 x 1.6 = 11,763 days

Courtesy of @MahoneyTimeSymmetry.com

https://twitter.com/AstroCycle_Net/status/1193596294465503232

Pytanie czy sie sprawdzi

Syriusz Wolski

Ja mam pytanie dość wprost. Ile próbowałem wejśc przed orkiestrę u wujka i zagrałem na Twoich sygnałach dostawałam w D*** . Nie mam zamiaru kupować od razu S na mini SP500 ale ten rynek zawsze czułem lepiej niż Deutche „Bana” . Mam pozycję na razie SP 500 – 45pkt . Przy napompowanym rynku uważasz że mocne otwarcie High i spadek ? Sorry za pytanie ale chyba zrozumiałem dobrze że starasz się czuć rynek przed otwarciem w Pn? Cóż choć wiem, że tego słowa „czuć”nie lubisz… . No i pytanie właściwe dlaczego Poniedziałek i Wtorek odgrywają w tej technologii największa rolę… Czytaj więcej »

Andrzej

Witam, osobiście to myśle ze S jest bardzo ryzykowne. W piątek przyłożyli do góry pod koniec sesji. Jedyne co moze zwalić teraz rynki to załamanie sie „dealu”. Ale DT musi go mieć z wiadomych względów a Chińczyk bedzie sie starać nie rozjuszac DT. Cos tam podpiszą ale to dla DT walka o druga kadencje a dla chińczyka spokoj na jakiś czas. Ja gram delikatny L. Ciekawie jest na walutach. Kompletnie nie odzwierciedlają klimatu na akcjach. Taki AUD to powinien iść jak rakieta a tu nic. Dziwnie silny dolar. No nic zobaczymy dalej ale na S chyba jeszcze za wcześnie. Jak… Czytaj więcej »

Piotr

Silny dolar to nie przez kondycję niemieckiego przemysłu ? Deal jest pewnie taktycznym zabiegiem obu stron – DT pokazuje, że zmusił chiny do czegoś, Chiny natomiast odetchną chwilowo od sankcji i łatwiej będzie im przeczekać kolejne kilka lat