VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym

VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym

przez -
14 2008
Udostępnij na:

W strategii VXV:VIX na S&P 500 Futures pojawił się sygnał sprzedażowy na 17-18 sierpnia generowany poprzez zamknięcie tygodnia powyżej bariery 1.25 – VXV:VIX i S&P 500 Futures.

vxv vix 1 VXV:VIX z sygnałem sprzedażowym


   
I wariant

Strategia zakłada wejście w pozycję krótką na E-mini S&P 500 Futures po otwarciu rynku kasowego w USA.
Stop loss: ATR(60) x3 dla interwału H1.

Wyjście ze spekulacji:

Po 2 sesjach lub przejście na wyższy interwał z przestawieniem zlecenia stop loss na break even, po spadku przekraczającym ATR(60) x3 dla interwału H1.


II wartiant

Strategia zakłada wejście w pozycję krótką na S&P 500 Futures po otwarciu rynku terminowego w USA.
Stop loss: ATR(60) x3 dla interwału H1.

Wyjście ze spekulacji:

Po 2 sesjach lub przejście na wyższy interwał z przestawieniem zlecenia stop loss na break even, po spadku przekraczającym ATR(60) x3 dla interwału H1.


W tym rozdaniu nastąpi rozegranie mixu wariantów I i II, czyli pozycja krótka na otwarciu rynku terminowego w poniedziałek i dołożenie do krótkiej po starcie rynku kasowego w USA. Druga pozycja o połowę mniejsza od początkowej.

W przypadku strzelenia stop loss w poniedziałek, pozycja krótka zostanie wznowiona we wtorek.

Udanego weekendu!Na stronie spekulant.com.pl obowiązują pewne określone zasady, z którymi należy zapoznać się TUTAJ. Przestrzeganie ich jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku korzystania ze strony.
Handel na zlewarowanych produktach ETF/ETN jest nieodpowiedni dla osób bez wdrożonego zarządzania ryzykiem/kapitałem i w konsekwencji obarczony jest ryzykiem wystąpienia bankructwa.
Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

14
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
eewewdf6

Zadna nowosc, nigdy jeszcze nie zarobilem jak czytam ten blog od 4 lat.

Max Initio

Z jednego bloga to sie nic nie nauczysz. Pozatym wielu traderow osiaga regularne/konsystentne zyski po 5 latach. Tez zeby dokladnie rozumiec niektore wpisy musisz miec spore podstawy (m.in. mikrostruktura rynku, jak dokladnie dzialaja instrumenty np. opcje czy kontrakty, zarzadanie ryzykiem). Do tego tony ksiazek, praktyki, wielorakich zrodel informacji, mentora. Jak masz problemy ze statyska (a do tego intuicja nie dziala) to tez bedzie ciezko zlapac. Rynek nie polega na ‚dobrym wejsciu’ – lapanie gorek i dolkow to z reguly jest szczescie. Poznaj takie pojecia jak naprzyklad wartosc oczekiwana zakladu. Zarzadzanie kapitalem, strategia, systemy sa wazne tak samo jak Twoja tolerancja… Czytaj więcej »

Greg

Słabo to wyglada… chodz korekta należy się jak psu buda… pompują pompują… inflacja itd ale żeby tak bez korekty… liczyłem ze coś teraz się wydarzy a tu nic.

krzysztof

tez tu jestem od kilku lat i kiedys dawno gospodarz opisywal Traderow ” wieczna korekta” ktorzy czekali na korekte po jakims wiekszym ruchui zanim ona przyszla to niewwielu skorzystalo. Ale dodam ze jeszcze strategii dzialajacej zarabiajacej nie mam za to bardzo duzo wiedzy i doswiadczenia z tego bloga mam i tu chyle czola dla Gospodarza bo wtedy gdy zaczynalem me pierwsze kroki pomagierem byl tylko kociolek :)