Kolejny portal internetowy na NewConnect… what the fuck ?

Kolejny portal internetowy na NewConnect… what the fuck ?

przez -
1 3058
Udostępnij na:

To chyba jakaś kpina…
W piątek na rynku NewConnect zadebiutował kolejny portal internetowy kinomaniak.pl, tym razem jest to serwis poświęcony jak sama nazwa wskazuje…. KINIE. Gość w 2002 stworzył sobie portal, po kilku latach zarejestrował działalność, coby się US nie przywalił o wpływy z reklam, czy jakoś tak. Rejestracja spółki sp. z o.o., przekształcenie, kasa z akcji i jest na giełdzie. :)

Portal jak każdy inny portal tego typu. Recenzje/opisy/filmów takie same jak na dziesiątkach innych portali. Czym się wyróżnia ? Niczym. Czy kupię ? Nie. No chyba, że kurs osiągnie poziomy spekulacyjne 1-2 grosze.

Akcjonariat:
Tro Media SA (poprzez APICUS INVETSMENTS LIMITED) – zdecydowanie podziękuję

Debiut: wzrost kursu o 17% przy stosunkowo niskim obrocie jak na debiuty spółek z NewConnect. Do obrotu trafiło 10 mln akcji zwykłych na okaziciela serii A i 1,6 mln akcji zwykłych na okaziciela serii B. Życzę powodzenia.

Czekam na 1-2 grosze.

Jeszcze kilka lat i ja zadebiutuję na giełdzie :)

1
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

codziennyTo nie jest takie trudne. Po piwsreze, takie ‚zagrania’ reklamuja spolke i wyrabiaja jej opinie podatnej na manipulacje. To przyciaga ‚naiwnych’, ‚ulice’. Po drugie, dziala tu efekt kotwiczenia. Spolka, ktora kosztuje 2 zl a ktora kiedys kosztowala 100 zl wydaje nam sie tansza niz spolka, ktora kosztuje 2 zl a kiedys kosztowala 40 groszy. Stad ‚pohandlowanie’ miedzy soba akcjami po 100, 10 i 3 zlote sprawia, ze ‚ulica’ traktuje cene 2 zl jak okazje nie zwracajac uwage, ze spolka nie jest warta nawet 40 groszy.Wazna uwaga: ja nie jestem za zakazem takich praktyk. Ja chce przeniesienia takich praktyk na gielde… Czytaj więcej »